Eredmények: Volta ao Algarve 2019 – 1. szakasz

2019. február 20. szerda
Portimão – Lagos
(199,1 km)

1 JAKOBSEN Fabio (DECEUNINCK – QUICK) 4:52:59
2 DEMARE Arnaud (GROUPAMA – FDJ) 0:00:00
3 ACKERMANN Pascal (BORA – HANSGROHE) 0:00:00
4 CONSONNI Simone (UAD – UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
5 DE BUYST Jasper (LTS – LOTTO SOUDAL) 0:00:00
6 KRAGH ANDERSEN Søren (SUN – TEAM SUNWEB) 0:00:00
7 THEUNS Edward (TREK – SEGAFREDO) 0:00:00
8 ABERASTURI IZAGA Jon (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:00
9 LAPORTE Christophe (COF – COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
10 POWLESS Neilson (TEAM JUMBO – VISMA) 0:00:00
11 POELS Wout (SKY – TEAM SKY) 0:00:00
12 DEWULF Stan (LTS – LOTTO SOUDAL) 0:00:00
13 POGAAR Tadej (UAD – UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
14 OOMEN Sam (SUN – TEAM SUNWEB) 0:00:00
15 MAS NICOLAU Enric (DECEUNINCK – QUICK) 0:00:00
16 VLIEGEN Loïc (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:00
17 WYNANTS Maarten (TEAM JUMBO – VISMA) 0:00:00
18 HAGEN Carl Fredrik (LTS – LOTTO SOUDAL) 0:00:00
19 DE LA CRUZ MELGAREJO David (SKY – TEAM SKY) 0:00:00
20 HIRSCHI Marc (SUN – TEAM SUNWEB) 0:00:00
21 SENECHAL Florian (DECEUNINCK – QUICK) 0:00:00
22 STYBAR Zdenek (DECEUNINCK – QUICK) 0:00:00
23 PEDERSEN Mads (TREK – SEGAFREDO) 0:00:00
24 SELIG Rüdiger (BORA – HANSGROHE) 0:00:00
25 PHILIPSEN Jasper (UAD – UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
26 DRUCKER Jean-Pierre (BORA – HANSGROHE) 0:00:11
27 WAEYTENS Zico (COF – COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:11
28 SINKELDAM Ramon (GROUPAMA – FDJ) 0:00:18
29 GUARNIERI Jacopo (GROUPAMA – FDJ) 0:00:20
30 FREITAS Daniel (MIRANDA – MORTÁGUA) 0:00:22
31 CURVERS Roy (SUN – TEAM SUNWEB) 0:00:22
32 MAES Nikolas (LTS – LOTTO SOUDAL) 0:00:22
33 VAN LERBERGHE Bert (COF – COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:26
34 MULLEN Ryan (TREK – SEGAFREDO) 0:00:26
35 KÜNG Stefan (GROUPAMA – FDJ) 0:00:26
36 ROWE Luke (SKY – TEAM SKY) 0:00:26
37 VANBILSEN Kenneth (COF – COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:26
38 SCHWARZMANN Michael (BORA – HANSGROHE) 0:00:32
39 LAMPAERT Yves (DECEUNINCK – QUICK) 0:00:36
40 BODNAR Maciej (BORA – HANSGROHE) 0:00:51
41 BRAMBILLA Gianluca (TREK – SEGAFREDO) 0:01:05
42 ARU Fabio (UAD – UAE TEAM EMIRATES) 0:01:05
43 LOURENÇO RODRIGUES João Pedro (W52 – W52 / FC PORTO) 0:01:05
44 HAGEN Edvald Boasson (TDD – TEAM DIMENSION DATA) 0:01:05
45 SPILAK Simon (TKA – TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:01:05
46 MARTINELLI Davide (DECEUNINCK – QUICK) 0:01:05
47 VERMOTE Julien (TDD – TEAM DIMENSION DATA) 0:01:05
48 KONOVALOVAS Ignatas (GROUPAMA – FDJ) 0:01:05
49 TEN DAM Laurens (CPT – CCC TEAM) 0:01:05
50 LE GAC Olivier (GROUPAMA – FDJ) 0:01:05
51 SCHILLINGER Andreas (BORA – HANSGROHE) 0:01:05
52 FRISON Frederik (LTS – LOTTO SOUDAL) 0:01:05
53 CONTI Valerio (UAD – UAE TEAM EMIRATES) 0:01:05
54 VAN GOETHEM Brian (LTS – LOTTO SOUDAL) 0:01:05
55 KIRSCH Alex (TREK – SEGAFREDO) 0:01:05
56 NAESEN Lawrence (LTS – LOTTO SOUDAL) 0:01:05
57 DUPONT Timothy (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:01:05
58 DE GENDT Aime (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:01:05
59 OFFREDO Yoann (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:01:05
60 DE LA FUENTE RASILLA David (AVILUDO – LOULETANO) 0:01:05
61 TUSVELD Martijn (SUN – TEAM SUNWEB) 0:01:05
62 WYSS Danilo (TDD – TEAM DIMENSION DATA) 0:01:25
63 PETILLI Simone (UAD – UAE TEAM EMIRATES) 0:01:28
64 ANDERSEN Michael Valgren (TDD – TEAM DIMENSION DATA) 0:01:28
65 HERRADA Jose (COF – COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:01:28
66 ANTUNES Amaro (CPT – CCC TEAM) 0:01:35
67 AMEZQUETA MORENO Julen (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:01:35
68 FERNANDES Luís (AVILUDO – LOULETANO) 0:01:35
69 PINHEIRO Ivo (MIRANDA – MORTÁGUA) 0:01:35
70 BACKAERT Frederik (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:01:35
71 FERREIRA Antonio (VITO – FEIRENSE) 0:01:35
72 PINTO MACHADO Tiago José (STA – SPORTING / TAVIRA) 0:01:35
73 GARCIA DE MATEOS RUBIO Vicente (AVILUDO – LOULETANO) 0:01:35
74 FERNANDES Venceslau (UIO – UD OLIVEIRENSE / INOUTBUILD) 0:01:35
75 CHERNETSKII Sergei (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:01:35
76 SILVA Bruno (EFP – EFAPEL) 0:01:35
77 DEL PINO CORROCHANO Jesus (VITO – FEIRENSE) 0:01:35
78 ALARCON GARCIA Raul (W52 – W52 / FC PORTO) 0:01:35
79 SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:01:35
80 BENTA João (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:01:35
81 SOUSA José (UIO – UD OLIVEIRENSE / INOUTBUILD) 0:01:35
82 REIS Rafael (W52 – W52 / FC PORTO) 0:01:35
83 GUERRERO BONILLA Pablo (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:01:35
84 PEREIRA MESTRE Daniel José (W52 – W52 / FC PORTO) 0:01:35
85 SANCHO Hugo (MIRANDA – MORTÁGUA) 0:01:35
86 MIHAYLOV Nikolay (EFP – EFAPEL) 0:01:35
87 SILVA GOMES Luís Gabriel (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:01:35
88 NANCLARES HERRAIZ Jesus Angel (MIRANDA – MORTÁGUA) 0:01:44
89 KING Benjamin (TDD – TEAM DIMENSION DATA) 0:01:48
90 CASIMIRO Henrique (EFP – EFAPEL) 0:01:48
91 RODRIGUES David (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:01:48
92 NUNES Hugo (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:01:48
93 CUMMINGS Stephen (TDD – TEAM DIMENSION DATA) 0:01:48
94 SOARES SILVA Joaquim Ricardo (W52 – W52 / FC PORTO) 0:01:48
95 SOUSA CARDOSO Filipe Duarte (VITO – FEIRENSE) 0:01:48
96 LOPES Pedro M. (UIO – UD OLIVEIRENSE / INOUTBUILD) 0:01:48
97 SILVA Daniel (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:01:48
98 MAGALHÃES SILVA Rafael Jorge (EFP – EFAPEL) 0:01:48
99 GARCIA RUS Francisco (AVILUDO – LOULETANO) 0:01:48
100 OLIVEIRA Fábio (LA ALUMINIOS – LA SPORT) 0:01:54
101 DURASEK Kristijan (UAD – UAE TEAM EMIRATES) 0:01:54
102 PELEGRI FERRANDIS Oscar (VITO – FEIRENSE) 0:01:54
103 GONÇALVES Gaspar (MIRANDA – MORTÁGUA) 0:01:54
104 BARTA William (CPT – CCC TEAM) 0:01:54
105 VEGA MERODIO Sergio (MIRANDA – MORTÁGUA) 0:01:54
106 CRISPIM André (LA ALUMINIOS – LA SPORT) 0:01:57
107 DECLERCQ Tim (DECEUNINCK – QUICK) 0:02:00
108 BARBOSA João (VITO – FEIRENSE) 0:02:00
109 DEVRIENDT Tom (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:02:06
110 GONÇALVES Helder (UIO – UD OLIVEIRENSE / INOUTBUILD) 0:02:09
111 STRAKHOV Dmitrii (TKA – TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:03:11
112 GUERREIRO Ruben (TKA – TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:03:11
113 RODRIGUES CALDEIRA Samuel José (W52 – W52 / FC PORTO) 0:03:11
114 MARQUE PORTO Alejandro (STA – SPORTING / TAVIRA) 0:03:11
115 OLIVEIRA FIGUEIREDO Frederico José (STA – SPORTING / TAVIRA) 0:03:11
116 RAMALHO Andre (LA ALUMINIOS – LA SPORT) 0:03:11
117 BERNAS Pawel (CPT – CCC TEAM) 0:03:29
118 MARTINS SCHEULEN Marvin Ferreira (LA ALUMINIOS – LA SPORT) 0:03:33
119 DUARTE Emanuel (LA ALUMINIOS – LA SPORT) 0:04:11
120 COSTA MENDES José João (STA – SPORTING / TAVIRA) 0:04:11
121 LEITE João (VITO – FEIRENSE) 0:04:11
122 LOPES Pedro J. (UIO – UD OLIVEIRENSE / INOUTBUILD) 0:04:11
123 LEAL Tiago (MIRANDA – MORTÁGUA) 0:04:11
124 KONRAD Patrick (BORA – HANSGROHE) 0:04:11
125 RIBEIRO David (LA ALUMINIOS – LA SPORT) 0:04:11
126 NOCENTINI Rinaldo (STA – SPORTING / TAVIRA) 0:04:11
127 TOFFALI Nicola (STA – SPORTING / TAVIRA) 0:04:11
128 MATHIS Marco (COF – COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:04:11
129 VERVAEKE Louis (SUN – TEAM SUNWEB) 0:04:11
130 BARBIO António (LA ALUMINIOS – LA SPORT) 0:04:11
131 PAULINHO Sérgio (EFP – EFAPEL) 0:04:11
132 ANGULO SAMPEDRO Antonio (EFP – EFAPEL) 0:04:11
133 MEIRELES Nuno (AVILUDO – LOULETANO) 0:04:11
134 CLAEYS Dimitri (COF – COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:04:11
135 FERNANDES COSTA Fábio Manuel (UIO – UD OLIVEIRENSE / INOUTBUILD) 0:04:11
136 VAUGRENARD Benoit (GROUPAMA – FDJ) 0:04:11
137 JANSEN Amund Grøndahl (TEAM JUMBO – VISMA) 0:06:50
138 POLITT Nils (TKA – TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:06:50
139 HERNANDEZ MARTINEZ Oscar (AVILUDO – LOULETANO) 0:06:50
140 GEOGHEGAN HART Tao (SKY – TEAM SKY) 0:06:50
141 TEUNISSEN Mike (TEAM JUMBO – VISMA) 0:06:50
142 GROENEWEGEN Dylan (TEAM JUMBO – VISMA) 0:06:50
143 VAN DER HOORN Taco (TEAM JUMBO – VISMA) 0:06:50
144 ZOIDL Riccardo (CPT – CCC TEAM) 0:06:50
145 ARAÚJO MATIAS João Carlos (VITO – FEIRENSE) 0:06:50
146 MACIEL GONÇALVES José Isidro (TKA – TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:06:50
147 LOURENÇO Rafael (UIO – UD OLIVEIRENSE / INOUTBUILD) 0:06:50
148 CORREIA MESTRE Ricardo Jorge (W52 – W52 / FC PORTO) 0:06:50
149 PEDERSEN Casper Phillip (SUN – TEAM SUNWEB) 0:07:23
150 SCHMIDT WÜRTZ Mads (TKA – TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:07:23
151 MEURISSE Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:07:23
152 DEBUSSCHERE Jens (TKA – TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:07:23
153 SANTOS BARBOSA Márcio Fernando (AVILUDO – LOULETANO) 0:07:23
154 MENDONÇA Luís (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:07:39
155 VAN BAARLE Dylan (SKY – TEAM SKY) 0:08:15
156 ROOSEN Timo (TEAM JUMBO – VISMA) 0:08:49
157 STANNARD Ian (SKY – TEAM SKY) 0:08:49
158 GRIGOREV Aleksandr (STA – SPORTING / TAVIRA) 0:08:49
159 BAK YTTING Lars (TDD – TEAM DIMENSION DATA) 0:09:37
160 STUYVEN Jasper (TREK – SEGAFREDO) 0:09:37
161 DEGENKOLB John (TREK – SEGAFREDO) 0:09:37
162 CERNÝ Josef (CPT – CCC TEAM) 0:09:37
163 KOCH Jonas (CPT – CCC TEAM) 0:09:37
164 MALUCELLI Matteo (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:11:51
165 GONÇALVES Domingos (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:11:51
166 MOREIRA PAULINHO Pedro Miguel (EFP – EFAPEL) 0:13:09
167 IRISARRI RICON Jon (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:13:09


Kapcsolódó bejegyzések
3. szakasz 2019. július 8. hétfő Binche (BEL) - Épernay (215,0 km) 1 Julian Alaphilippe
1 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo - Visma 4:51:34 2 Wout Van Aert (Bel) Team
2. szakasz 2019. július 7. vasárnap Bruxelles (BEL) - Bruxelles (BEL) (27,6 km, csapat időfutam
1. szakasz 2019. július 6. szombat Bruxelles - Bruxelles (Brüsszel) (194,5 km) 1 MIKE TEUNISSEN
1 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 27:43:10 2 Rohan Dennis (Aus) Bahrain Merida

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.