Eredmények: Volta a la Comunitat Valenciana 2020 – 5. szakasz

5. szakasz
2020 február 9 vasárnap 
Paterna – Valencia
(97,7 km)

1 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 2:04:32
2 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
3 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:00:00
4 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:00:00
5 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:00
6 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
7 Jaume Sureda Morey (Esp) Burgos – BH 0:00:00
8 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
9 Enrique Sanz Unzue (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
10 Matteo Trentin (Ita) CCC Team 0:00:00
11 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:00
12 Ben Swift (GBr) Team Ineos 0:00:00
13 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
14 Lawrence Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:00
15 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
16 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
17 Antonio Jesus Soto Guirao (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
18 Romain Cardis (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
19 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:00
20 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
21 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:00:00
22 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
23 Robert Stannard (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
24 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton – Scott 0:00:00
25 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
26 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:00:00
27 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
28 Simon Sellier (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
29 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
30 Cédric Beullens (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
31 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
32 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:00:00
33 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:00:00
34 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:00:00
35 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:00:00
36 Urko Berrade Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
37 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:00:00
38 Ruben Fernandez (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
39 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos – BH 0:00:00
40 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:00:00
41 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:00
42 Wouter Poels (Ned) Bahrain – McLaren 0:00:00
43 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:00
44 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
45 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
46 Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation 0:00:00
47 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
48 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:00:00
49 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
50 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:00
51 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
52 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:00:00
53 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:00:00
54 Márton Dina (Hun) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:00
55 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
56 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:00
57 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:00:00
58 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
59 Antonio Puppio (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:00
60 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
61 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
62 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
63 Reto Hollenstein (SUI) Israel Start-Up Nation 0:00:00
64 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:00
65 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
66 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:00
67 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
68 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
69 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:00:00
70 Daniel Viegas (Por) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:00
71 Cristian Scaroni (Ita) Gazprom – RusVelo 0:00:00
72 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:00:00
73 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
74 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:00:00
75 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
76 Joan Bou Company (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
77 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
78 Matej Mohoric (Slo) Bahrain – McLaren 0:00:00
79 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:00:00
80 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:00:00
81 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:00:00
82 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:00:00
83 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
84 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
85 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
86 Ivan Moreno Sanchez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
87 Giacomo Garavaglia (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:00
88 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
89 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:00:00
90 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:00:00
91 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
92 Txomin Juaristi Arrieta (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
93 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
94 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:00:00
95 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:00
96 Julen Irizar Laskurain (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
97 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
98 Jefferson Cepeda (Ecu) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
99 Jon Agirre Egaña (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
100 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
101 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:00:00
102 Kevin Inkelaar (Ned) Bahrain – McLaren 0:00:00
103 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team 0:00:00
104 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
105 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:00:00
106 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
107 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
108 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:00:23
109 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:23
110 Daniel Navarro Garcia (Esp) Israel Start-Up Nation 0:00:23
111 Isaac Canton Serrano (Esp) Burgos – BH 0:00:23
112 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:00:23
113 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Astana Pro Team 0:00:23
114 David De La Cruz Melgarejo (Esp) UAE Team Emirates 0:00:23
115 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:23
116 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:23
117 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:23
118 Sergio Samitier Samitier (Esp) Movistar Team 0:00:23
119 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:23
120 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:23
121 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:00:23
122 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo – Visma 0:00:23
123 Christoph Pfingsten (GER) Team Jumbo – Visma 0:00:23
124 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team 0:00:55
125 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:01:02
126 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:01:10
127 Stijn Steels (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:13
128 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:01:17
129 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:01:17
130 Emiel Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:17
131 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:17
132 Sergio Nestor Araiz Michel (Esp) Equipo Kern Pharma 0:01:21
133 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:01:21
134 Jérémy Cabot (Fra) Total Direct Energie 0:01:21
135 Callum Scotson (Aus) Mitchelton – Scott 0:01:21
136 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) Team Ineos 0:01:21
137 Scott Davies (GBr) Bahrain – McLaren 0:02:40

Kapcsolódó bejegyzések
4. szakasz 2020. február 8. szombat Calp - Sierra de Bernia (170,0 km) 1 Tadej
1 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott 12:16:25 2 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates
3. szakasz 2020. február 7 péntek Orihuela - Torrevieja (174,6 km) 1 Dylan Groenewegen (Ned)
2. szakasz Milhaud - Poulx 2020. február 6. csütörtök (156,1 km) 1 Magnus Cort Nielsen
1. szakasz Bellegarde - Bellegarde 2020. február 5. szerda (141,1 km / 51,9 km +

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.