Eredmények: Volta a la Comunitat Valenciana 2020 – 4. szakasz

4. szakasz
2020. február 8. szombat
Calp – Sierra de Bernia
(170,0 km)


1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 4:22:03
2 Wouter Poels (Ned) Bahrain – McLaren 0:00:06
3 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:00:06
4 Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation 0:00:06
5 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:06
6 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:23
7 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:32
8 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:00:42
9 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Astana Pro Team 0:00:45
10 Ruben Fernandez (Esp) Fundación – Orbea 0:00:49
11 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Fundación – Orbea 0:00:57
12 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:01:07
13 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:01:12
14 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:01:12
15 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:01:14
16 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:01:14
17 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:01:20
18 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:01:31
19 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:01:39
20 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:01:45
21 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:01:50
22 Jefferson Cepeda (Ecu) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:57
23 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:02:27
24 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:35
25 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:02:38
26 Márton Dina (Hun) Kometa – Xstra Cycling Team 0:02:47
27 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:02:57
28 Matej Mohoric (Slo) Bahrain – McLaren 0:03:21
29 Txomin Juaristi Arrieta (Esp) Fundación – Orbea 0:03:41
30 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:47
31 Cristian Scaroni (Ita) Gazprom – RusVelo 0:03:49
32 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:03:49
33 Ben Swift (GBr) Team Ineos 0:03:52
34 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:03:52
35 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Kern Pharma 0:04:01
36 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team 0:04:15
37 Jon Agirre Egaña (Esp) Equipo Kern Pharma 0:04:42
38 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:04:42
39 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:04:59
40 Joan Bou Company (Esp) Fundación – Orbea 0:04:59
41 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:05:03
42 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:05:21
43 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:05:28
44 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:05:28
45 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:05:38
46 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:05:40
47 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:05:41
48 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:05:50
49 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:05:53
50 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos – BH 0:06:03
51 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:06:07
52 David De La Cruz Melgarejo (Esp) UAE Team Emirates 0:06:17
53 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale 0:06:37
54 Urko Berrade Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:06:50
55 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:06:56
56 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:07:12
57 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:07:41
58 Reto Hollenstein (SUI) Israel Start-Up Nation 0:08:11
59 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:08:38
60 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:08:48
61 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Astana Pro Team 0:09:17
62 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:09:20
63 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:09:32
64 Ivan Moreno Sanchez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:09:34
65 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:09:42
66 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:09:49
67 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:09:59
68 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:10:20
69 Stijn Steels (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:10:43
70 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:11:12
71 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:11:12
72 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:11:12
73 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:11:15
74 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:11:15
75 Scott Davies (GBr) Bahrain – McLaren 0:11:15
76 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:11:15
77 Robert Stannard (Aus) Mitchelton – Scott 0:11:27
78 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:12:42
79 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:12:46
80 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:12:53
81 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) Team Ineos 0:13:01
82 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:13:02
83 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:13:04
84 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:13:07
85 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:13:10
86 Matteo Trentin (Ita) CCC Team 0:13:10
87 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton – Scott 0:13:12
88 Sergio Samitier Samitier (Esp) Movistar Team 0:13:32
89 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team 0:13:34
90 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:13:36
91 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:13:43
92 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:13:49
93 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:14:11
94 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:14:19
95 Callum Scotson (Aus) Mitchelton – Scott 0:14:36
96 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:15:05
97 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:15:24
98 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:15:24
99 Romain Cardis (Fra) Total Direct Energie 0:15:40
100 Enrique Sanz Unzue (Esp) Equipo Kern Pharma 0:15:47
101 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:16:11
102 Emiel Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:16:14
103 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:16:58
104 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:17:31
105 Antonio Jesus Soto Guirao (Esp) Fundación – Orbea 0:17:38
106 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:17:56
107 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:21:24
108 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:21:24
109 Julen Irizar Laskurain (Esp) Fundación – Orbea 0:21:35
110 Isaac Canton Serrano (Esp) Burgos – BH 0:21:38
111 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:22:05
112 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:22:08
113 Cédric Beullens (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:22:08
114 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:22:08
115 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:22:08
116 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo – Visma 0:22:08
117 Daniel Navarro Garcia (Esp) Israel Start-Up Nation 0:22:08
118 Kevin Inkelaar (Ned) Bahrain – McLaren 0:22:08
119 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:22:08
120 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Equipo Kern Pharma 0:22:16
121 Lawrence Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:22:20
122 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:22:20
123 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:22:22
124 Sergio Nestor Araiz Michel (Esp) Equipo Kern Pharma 0:22:34
125 Simon Sellier (Fra) Total Direct Energie 0:22:50
126 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:22:54
127 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:22:56
128 Jaume Sureda Morey (Esp) Burgos – BH 0:22:58
129 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:23:22
130 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:23:26
131 Christoph Pfingsten (GER) Team Jumbo – Visma 0:23:26
132 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Fundación – Orbea 0:23:27
133 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:23:27
134 Giacomo Garavaglia (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:23:32
135 Jérémy Cabot (Fra) Total Direct Energie 0:23:34
136 Daniel Viegas (Por) Kometa – Xstra Cycling Team 0:23:34
137 Antonio Puppio (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:24:35

Kapcsolódó bejegyzések
5. szakasz 2020. február 9 vasárnap  Alès - Alès/Site de l'Ermitage (10,74 km, ITT) 1
1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 18:43:00 2 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott
5. szakasz 2020 február 9 vasárnap  Paterna - Valencia (97,7 km) 1 Fabio Jakobsen (Ned)
1 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 14:24:17 2 Alexys Brunel (Fra) Groupama - FDJ
4. szakasz 2020. február 8. sombat Le Pont du Gard - Le Mont Bouquet (138,7

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.