Eredmények: Volta a la Comunitat Valenciana 2020 – 3. szakasz

3. szakasz
2020. február 7 péntek
Orihuela – Torrevieja
(174,6 km)

1 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 3:54:16
2 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
3 Matej Mohoric (Slo) Bahrain – McLaren 0:00:00
4 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:00
5 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
6 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton – Scott 0:00:00
7 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
8 Matteo Trentin (Ita) CCC Team 0:00:00
9 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:00:00
10 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:00:00
11 Jaume Sureda Morey (Esp) Burgos – BH 0:00:00
12 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
13 Romain Cardis (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
14 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:00
15 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
16 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:00:00
17 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:00
18 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
19 Enrique Sanz Unzue (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
20 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
21 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:00:00
22 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
23 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
24 Ruben Fernandez (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
25 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
26 Cristian Scaroni (Ita) Gazprom – RusVelo 0:00:00
27 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:00:00
28 Wouter Poels (Ned) Bahrain – McLaren 0:00:00
29 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:00
30 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:00
31 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
32 Cédric Beullens (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
33 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
34 David De La Cruz Melgarejo (Esp) UAE Team Emirates 0:00:00
35 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:00:00
36 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:00
37 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
38 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:05
39 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:00:07
40 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:07
41 Márton Dina (Hun) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:07
42 Robert Stannard (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:07
43 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:00:07
44 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:07
45 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:07
46 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:07
47 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:00:07
48 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Astana Pro Team 0:00:07
49 Urko Berrade Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:07
50 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:00:07
51 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:00:07
52 Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation 0:00:07
53 Jon Agirre Egaña (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:07
54 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:00:07
55 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:00:07
56 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:00:07
57 Christoph Pfingsten (GER) Team Jumbo – Visma 0:00:07
58 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:00:07
59 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:00:07
60 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:00:07
61 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:07
62 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:00:07
63 Reto Hollenstein (SUI) Israel Start-Up Nation 0:00:07
64 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:00:07
65 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:00:07
66 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:07
67 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:07
68 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:07
69 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:00:07
70 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:00:07
71 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:00:07
72 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:07
73 Antonio Jesus Soto Guirao (Esp) Fundación – Orbea 0:00:07
74 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:07
75 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:07
76 Daniel Navarro Garcia (Esp) Israel Start-Up Nation 0:00:07
77 Txomin Juaristi Arrieta (Esp) Fundación – Orbea 0:00:07
78 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:07
79 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:07
80 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:07
81 Lawrence Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:07
82 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:00:07
83 Ben Swift (GBr) Team Ineos 0:00:07
84 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:00:07
85 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:00:07
86 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Fundación – Orbea 0:00:07
87 Joan Bou Company (Esp) Fundación – Orbea 0:00:07
88 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:00:07
89 Isaac Canton Serrano (Esp) Burgos – BH 0:00:07
90 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:07
91 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:07
92 Antonio Puppio (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:07
93 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:07
94 Florian Maitre (Fra) Total Direct Energie 0:00:07
95 Jefferson Cepeda (Ecu) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:07
96 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team 0:00:07
97 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Astana Pro Team 0:00:07
98 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:00:07
99 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo – Visma 0:00:07
100 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:23
101 Daniel Viegas (Por) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:23
102 Jérémy Cabot (Fra) Total Direct Energie 0:00:23
103 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:00:23
104 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:00:23
105 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:23
106 Simon Sellier (Fra) Total Direct Energie 0:00:23
107 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:26
108 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:00:29
109 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:00:29
110 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:00:29
111 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:31
112 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:39
113 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos – BH 0:00:39
114 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:48
115 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:48
116 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:48
117 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:48
118 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:48
119 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:00:48
120 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:00:52
121 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:01
122 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:01:01
123 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:03
124 Callum Scotson (Aus) Mitchelton – Scott 0:01:03
125 Stijn Steels (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:03
126 Petr Rikunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:09
127 Ivan Moreno Sanchez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:01:09
128 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:42
129 Sergio Samitier Samitier (Esp) Movistar Team 0:01:42
130 Sergio Nestor Araiz Michel (Esp) Equipo Kern Pharma 0:02:00
131 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team 0:02:40
132 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) Team Ineos 0:02:41
133 Scott Davies (GBr) Bahrain – McLaren 0:03:42
134 Kevin Inkelaar (Ned) Bahrain – McLaren 0:03:42
135 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:04:31
136 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:04:31
137 Julen Irizar Laskurain (Esp) Fundación – Orbea 0:04:31
138 Emiel Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:04:48
139 Giacomo Garavaglia (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:04:48
140 Manuel Peñalver Aniorte (Esp) Burgos – BH 0:05:55
141 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:05:55

Kapcsolódó bejegyzések
5. szakasz 2020 február 9 vasárnap  Paterna - Valencia (97,7 km) 1 Fabio Jakobsen (Ned)
1 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 14:24:17 2 Alexys Brunel (Fra) Groupama - FDJ
4. szakasz 2020. február 8. sombat Le Pont du Gard - Le Mont Bouquet (138,7
1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 16:38:28 2 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott
4. szakasz 2020. február 8. szombat Calp - Sierra de Bernia (170,0 km) 1 Tadej

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.