Eredmények: Tour de Suisse 2019 – 8. szakasz (egyéni időfutam)

2019. június 22. szombat
Ulrichen – Ulrichen
(19,2 km / EZF)

1 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:21:58,53
2 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:05,39
3 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:09,59
4 Tom Scully (NZl) EF Education First 0:00:12,52
5 Patrick Bevin (NZl) CCC Team 0:00:13,04
6 Rohan Dennis (Aus) Bahrain Merida 0:00:18,81
7 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:00:20,26
8 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:00:31,62
9 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:00:33,72
10 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 0:00:36,05
11 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:00:37,76
12 Lawson Craddock (USA) EF Education First 0:00:38,83
13 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:00:41,21
14 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:41,74
15 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:42,28
16 Claudio Imhof (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:00:49,41
17 Winner Andrew Anacona (Col) Movistar Team 0:00:49,43
18 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:54,80
19 Nathan Haas (Aus) Team Katusha Alpecin 0:00:55,56
20 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 0:00:58,02
21 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:59,31
22 Hugh Carthy (GBr) EF Education First 0:00:59,98
23 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton – Scott 0:01:01,41
24 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal 0:01:01,72
25 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 0:01:02,58
26 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:01:04,24
27 Kévin Geniets (Lux) Groupama – FDJ 0:01:04,24
28 Simon Špilak (Slo) Team Katusha Alpecin 0:01:05,36
29 Brandon McNulty (USA) Rally UHC Cycling 0:01:10,47
30 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:10,97
31 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:01:11,51
32 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo – Visma 0:01:12,06
33 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal 0:01:12,48
34 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:01:13,59
35 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team 0:01:14,03
36 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha Alpecin 0:01:15,16
37 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team 0:01:15,79
38 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:01:16,60
39 Lawrence Warbasse (USA) AG2R La Mondiale 0:01:16,93
40 Marc Hirschi (SUI) Team Sunweb 0:01:17,67
41 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:01:18,80
42 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 0:01:20,36
43 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:01:23,06
44 Patrick Schelling (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:01:23,50
45 Gino Mäder (SUI) Team Dimension Data 0:01:23,84
46 Robin Carpenter (USA) Rally UHC Cycling 0:01:23,91
47 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:01:24,39
48 Michael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 0:01:24,57
49 Romain Sicard (Fra) Total Direct Energie 0:01:25,27
50 Aurélien Paret-Peintre (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:27,77
51 Robert Britton (Can) Rally UHC Cycling 0:01:27,89
52 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:01:28,22
53 Jürgen Roelandts (Bel) Movistar Team 0:01:29,89
54 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 0:01:30,86
55 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:01:31,25
56 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:01:31,97
57 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First 0:01:33,12
58 Gian Friesecke (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:01:35,04
59 Nathan Brown (USA) EF Education First 0:01:35,68
60 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:01:35,73
61 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:37,95
62 Jay Robert Thomson (RSA) Team Dimension Data 0:01:39,25
63 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 0:01:39,51
64 Tom-Jelte Slagter (Ned) Team Dimension Data 0:01:40,75
65 Taco Van Der Hoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:01:41,83
66 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:01:42,12
67 Stan Dewulf (Bel) Lotto Soudal 0:01:42,76
68 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:01:42,92
69 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:01:43,18
70 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha Alpecin 0:01:43,76
71 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:01:44,42
72 Sam Bewley (NZl) Mitchelton – Scott 0:01:45,10
73 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:01:45,47
74 Nicola Conci (Ita) Trek – Segafredo 0:01:46,10
75 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:01:47,89
76 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Ineos 0:01:50,61
77 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:01:53,26
78 Roland Thalmann (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:01:54,35
79 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:55,51
80 Yuriy Natarov (Kaz) Astana Pro Team 0:01:57,39
81 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:59,09
82 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team 0:01:59,36
83 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:01:59,75
84 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:01:59,95
85 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 0:02:02,25
86 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:02:02,40
87 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie 0:02:02,71
88 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:02:03,90
89 Ryan Anderson (Can) Rally UHC Cycling 0:02:04,62
90 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal 0:02:04,82
91 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Jumbo – Visma 0:02:04,94
92 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:02:05,73
93 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 0:02:07,03
94 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:02:07,35
95 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:02:10,67
96 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale 0:02:11,80
97 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:02:15,37
98 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:02:16,96
99 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain Merida 0:02:17,33
100 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:02:18,27
101 Rick Zabel (GER) Team Katusha Alpecin 0:02:19,07
102 Jérôme Cousin (Fra) Total Direct Energie 0:02:20,49
103 Simon Pellaud (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:02:21,54
104 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida 0:02:22,29
105 Merhawi Kudus (Eri) Astana Pro Team 0:02:24,57
106 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:02:26,86
107 Antwan Tolhoek (Ned) Team Jumbo – Visma 0:02:26,87
108 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:02:26,94
109 Colin Joyce (USA) Rally UHC Cycling 0:02:27,02
110 Gavin Mannion (USA) Rally UHC Cycling 0:02:28,83
111 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:02:32,98
112 Robert Stannard (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:33,36
113 Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama – FDJ 0:02:35,30
114 Carlos Barbero (Esp) Movistar Team 0:02:38,85
115 Thomas Boudat (Fra) Total Direct Energie 0:02:39,39
116 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:43,84
117 Andrea Garosio (Ita) Bahrain Merida 0:02:47,64
118 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 0:02:48,32
119 Ben Swift (GBr) Team Ineos 0:02:49,04
120 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:02:49,94
121 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:51,07
122 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:02:51,93
123 Fabian Lienhard (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:02:52,75
124 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:02:59,18
125 Luke Rowe (GBr) Team Ineos 0:03:01,14
126 Andreas Schillinger (GER) Bora – Hansgrohe 0:03:01,81
127 Owain Doull (GBr) Team Ineos 0:03:02,35
128 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:03:02,43
129 Svein Tuft (Can) Rally UHC Cycling 0:03:02,86
130 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:03:08,31
131 Pim Ligthart (Ned) Total Direct Energie 0:03:08,37
132 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal 0:03:20,88
133 Matteo Badilatti (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:03:24,81
134 Antonio Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:03:29,53
135 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal 0:03:30,61
136 Kenny Elissonde (Fra) Team Ineos 0:03:56,44

Kapcsolódó bejegyzések
1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck - Quick Step 9:32:19 2 Wout Van Aert (Bel) Team
3. szakasz 2019. július 8. hétfő Binche (BEL) - Épernay (215,0 km) 1 Julian Alaphilippe
1 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo - Visma 4:51:34 2 Wout Van Aert (Bel) Team
2. szakasz 2019. július 7. vasárnap Bruxelles (BEL) - Bruxelles (BEL) (27,6 km, csapat időfutam
1. szakasz 2019. július 6. szombat Bruxelles - Bruxelles (Brüsszel) (194,5 km) 1 MIKE TEUNISSEN

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.