Eredmények: Tour de France 2019 – 9. szakasz

1 Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott 4:03:12
2 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
3 Jan Tratnik (Slo) Bahrain-Merida 0:00:10
4 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
5 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
6 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:00:14
7 Marc Soler (Spa) Movistar Team 0:00:21
8 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida 0:01:50
9 Simon Clarke (Aus) EF Education First
10 Anthony Delaplace (Fra) Arkéa Samsic 0:02:42
11 Jesus Herrada (Spa) Cofidis Solutions Credits
12 Romain Sicard (Fra) Total Direct Energie 0:02:46
13 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 0:05:26
14 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data 0:07:24
15 Tony Martin (Ger) Team Jumbo-Visma
16 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty-Gobert 0:16:25
17 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
18 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
19 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
20 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ
21 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
22 Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Gobert
23 Maxime Bouet (Fra) Arkéa Samsic
24 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
25 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ
26 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
27 Richie Porte (Aus) Trek-Segafredo
28 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team
29 Amael Moinard (Fra) Arkéa Samsic
30 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo
31 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos
32 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos
33 Wout Poels (Ned) Team Ineos
34 Guillaume Martin (Fra) Wanty-Gobert
35 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep
36 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ
37 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott
38 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott
39 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ
40 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott
41 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale
42 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos
43 Warren Barguil (Fra) Arkéa Samsic
44 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
45 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
46 Rigoberto Uran (Col) EF Education First
47 Michael Woods (Can) EF Education First
48 Egan Bernal (Col) Team Ineos
49 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
50 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team
51 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Ineos
52 Roman Kreuziger (Cze) Dimension Data
53 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
54 Tanel Kangert (Est) EF Education First
55 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida
56 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie
57 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma
58 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo-Visma
59 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
60 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates
61 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
62 Enric Mas (Spa) Deceuninck-QuickStep
63 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
64 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo-Visma
65 George Bennett (NZl) Team Jumbo-Visma
66 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
67 Benoit Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale
68 Sergio Henao (Col) UAE Team Emirates
69 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
70 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
71 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
72 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates
73 Mikel Landa (Spa) Movistar Team
74 Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ 0:17:52
75 Michael Schär (Swi) CCC Team
76 Frederik Backaert (Bel) Wanty-Gobert
77 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ 0:19:03
78 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
79 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team
80 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
81 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team
82 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Credits
83 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo
84 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Credits
85 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
86 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty-Gobert
87 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
88 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty-Gobert
89 Elie Gesbert (Fra) Arkéa Samsic
90 Florian Vachon (Fra) Arkéa Samsic
91 Lars Bak (Den) Dimension Data
92 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep
93 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
94 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott
95 William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ
96 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ
97 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
98 Serge Pauwels (Bel) CCC Team
99 Wout Van Aert (Bel) Team Jumbo-Visma
100 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
101 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
102 Damiano Caruso (Ita) Bahrain-Merida
103 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Credits
104 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie
105 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie
106 Omar Fraile (Spa) Astana Pro Team
107 Kevin Ledanois (Fra) Arkéa Samsic
108 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie
109 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck-QuickStep
110 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team
111 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
112 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie
113 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
114 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
115 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
116 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
117 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First
118 Jens Debusschere (Bel) Katusha-Alpecin
119 André Greipel (Ger) Arkéa Samsic
120 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
121 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
122 Pierre Luc Perichon (Fra) Cofidis Solutions Credits
123 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Credits
124 Rohan Dennis (Aus) Bahrain-Merida
125 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
126 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
127 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team
128 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First
129 Dylan van Baarle (Ned) Team Ineos
130 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott

 

teljes lista később!

Kapcsolódó bejegyzések
Jól hajrázott Sebastian Langeveld (Team EF1) az utolsó helyért folytatott küzdelemben,ugyanis a 20. szakasz végére
1 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 79:52:52 2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos
2019. július 27. szombat Albertville - Val Thorens (59 km) 1 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain
FRISSÍTS 16.34 Alaphilippe is célba ért. 16.31 Nomes est omen, Vincenzo Nibali megnyerte a szakaszt.
20. szakasz 2019. július 27. szombat Albertville-Val Thorens (59 km)Rendhagyó szakasz, így rendhagyó programismertetés. Az

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.