Eredmények: Tour de France 2019 – 5. szakasz

5. szakasz
2019. július 10. szerda
Saint-Dié-des-Vosges – Colmar
(175,5 km)

1 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 4:02:33
2 Wout Van Aert (Bel) Team Jumbo – Visma 0:00:00
3 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 0:00:00
4 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
5 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:00
6 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
7 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:00
8 Nils Politt (GER) Team Katusha Alpecin 0:00:00
9 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
10 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
11 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:00
12 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:00:00
13 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 0:00:00
14 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:00
15 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
16 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
17 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
18 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
19 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
20 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:00:00
21 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:00:00
22 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:00:00
23 Tiesj Benoot (Bel) Soudal Lotto 0:00:00
24 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:00:00
25 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
26 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
27 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
28 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
29 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
30 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:00:00
31 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:00:00
32 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:00:00
33 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:00
34 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
35 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
36 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
37 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
38 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
39 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:00:00
40 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
41 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
42 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:00:00
43 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
44 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:00:00
45 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:00:00
46 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
47 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
48 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:00:00
49 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:00:00
50 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:00:00
51 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:00
52 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:00
53 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
54 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:00:00
55 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:00:00
56 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:00
57 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:00:00
58 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:00:00
59 Michael Woods (Can) EF Education First 0:00:00
60 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:00:00
61 Rigoberto Uran (Col) EF Education First 0:00:00
62 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
63 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team 0:00:00
64 Tejay Van Garderen (USA) EF Education First 0:00:00
65 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
66 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:00:00
67 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
68 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:00
69 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
70 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
71 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:00:00
72 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:00:00
73 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:00:00
74 Romain Sicard (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
75 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
76 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:00:00
77 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:00:00
78 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 0:00:17
79 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Ineos 0:00:51
80 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:44
81 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:02:06
82 Maxime Bouet (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:06:25
83 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:07:41
84 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 0:07:41
85 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:07:41
86 Thomas De Gendt (Bel) Soudal Lotto 0:08:16
87 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 0:08:16
88 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:08:16
89 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie 0:08:16
90 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:08:16
91 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:08:16
92 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:08:16
93 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Merida 0:08:16
94 José Gonçalves (Por) Team Katusha Alpecin 0:08:16
95 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:08:16
96 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:08:16
97 Jasper De Buyst (Bel) Soudal Lotto 0:08:16
98 Tim Wellens (Bel) Soudal Lotto 0:08:16
99 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 0:08:16
100 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:08:16
101 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 0:08:16
102 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:08:16
103 Jens Keukeleire (Bel) Soudal Lotto 0:08:16
104 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:08:16
105 Rohan Dennis (Aus) Bahrain Merida 0:08:16
106 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 0:08:16
107 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:08:16
108 Elie Gesbert (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:08:16
109 Amaël Moinard (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:08:16
110 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha Alpecin 0:08:16
111 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:08:16
112 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:11:04
113 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:12:55
114 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:12:55
115 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:12:55
116 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:12:55
117 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:13:48
118 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:13:48
119 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:13:48
120 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:14:48
121 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:14:48
122 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:14:48
123 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:14:48
124 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:14:48
125 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:14:48
126 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 0:14:48
127 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:14:48
128 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:14:48
129 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:14:48
130 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:14:48
131 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:14:48
132 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:14:48
133 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:14:48
134 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:14:48
135 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:14:48
136 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:14:52
137 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 0:16:58
138 Tom Scully (NZl) EF Education First 0:16:58
139 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:16:58
140 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:16:58
141 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:16:58
142 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 0:16:58
143 William Bonnet (Fra) Groupama – FDJ 0:16:58
144 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:16:58
145 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Gobert Cycling Team 0:16:58
146 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:16:58
147 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha Alpecin 0:16:58
148 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:16:58
149 Patrick Bevin (NZl) CCC Team 0:16:58
150 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:16:58
151 Florian Vachon (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:16:58
152 Marco Haller (AUT) Team Katusha Alpecin 0:16:58
153 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 0:16:58
154 Luke Rowe (GBr) Team Ineos 0:16:58
155 Caleb Ewan (Aus) Soudal Lotto 0:16:58
156 Maxime Monfort (Bel) Soudal Lotto 0:16:58
157 André Greipel (GER) Team Arkéa – Samsic 0:18:37
158 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:18:37
159 Rick Zabel (GER) Team Katusha Alpecin 0:18:37
160 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team Jumbo – Visma 0:18:37
161 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:18:37
162 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 0:18:37
163 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:18:37
164 Yoann Offredo (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:18:37
165 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Dimension Data 0:18:37
166 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:18:37
167 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 0:18:37
168 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:18:37
169 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:18:37
170 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:18:37
171 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates 0:18:37
172 Roger Kluge (GER) Soudal Lotto 0:18:37
173 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:18:37
174 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:18:37
175 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:18:37
176 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 0:18:37

Kapcsolódó bejegyzések
2019. július 24. szerda Pont du Gard – Gap  (200 km) 1 Matteo Trentin (Ita)
1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 64:57:30 2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:01:35 3 Steven
2019. július 23. kedd Nîmes - Nîmes (177,0 km) 1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
16. szakasz 2019. július 23. kedd Nîmes – Nîmes  (177 km) Térkép: Profil: Utolsó kilométerek: 
15. szakasz 2019. július 21. vasárnap Limoux – Foix  (185 km) Térkép: Profil: Mur de

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.