Eredmények: Tour de France 2019 – 12. szakasz

2019. július 18. csütörtök
Toulouse – Bagnères-de-Bigorre
(209,5 km)

1 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 4:57:53
2 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
3 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
4 Tiesj Benoot (Bel) Soudal Lotto 0:01:28
5 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:01:28
6 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 0:01:28
7 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:01:28
8 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:01:28
9 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:01:28
10 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:01:28
11 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:01:28
12 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:01:28
13 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:01:28
14 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:01:28
15 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:01:28
16 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:28
17 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:28
18 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:01:33
19 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:05:13
20 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 0:05:13
21 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:05:13
22 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:09:35
23 Luke Rowe (GBr) Team Ineos 0:09:35
24 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:09:35
25 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Ineos 0:09:35
26 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:09:35
27 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:09:35
28 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:09:35
29 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:09:35
30 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:09:35
31 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:09:35
32 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:09:35
33 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:09:35
34 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:09:35
35 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:09:35
36 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:09:35
37 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:09:35
38 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 0:09:35
39 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:09:35
40 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:09:35
41 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:09:35
42 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:09:35
43 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:09:35
44 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:09:35
45 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:09:35
46 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:09:35
47 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:09:35
48 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:09:35
49 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:09:35
50 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma 0:09:35
51 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:35
52 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:35
53 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:09:35
54 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:09:35
55 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:09:35
56 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:09:35
57 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:09:35
58 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:09:35
59 Maxime Bouet (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:09:35
60 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:09:35
61 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:09:35
62 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:09:35
63 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:09:35
64 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:09:35
65 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 0:09:35
66 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:09:35
67 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:09:35
68 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:09:35
69 Rigoberto Uran (Col) EF Education First 0:09:35
70 Amaël Moinard (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:09:35
71 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:09:35
72 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:35
73 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 0:09:35
74 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:09:35
75 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:09:35
76 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:09:35
77 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:09:35
78 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 0:09:35
79 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:09:35
80 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:09:35
81 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:09:35
82 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:09:35
83 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:09:35
84 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:09:35
85 Romain Sicard (Fra) Total Direct Energie 0:09:35
86 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:09:35
87 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:09:35
88 Michael Woods (Can) EF Education First 0:09:35
89 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:09:35
90 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:09:35
91 Thomas De Gendt (Bel) Soudal Lotto 0:15:30
92 Tim Wellens (Bel) Soudal Lotto 0:15:30
93 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Gobert Cycling Team 0:15:30
94 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:15:30
95 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:15:30
96 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:18:58
97 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:18:58
98 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 0:18:58
99 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:18:58
100 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:18:58
101 Nils Politt (GER) Team Katusha Alpecin 0:18:58
102 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:18:58
103 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:18:58
104 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:18:58
105 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:18:58
106 Yoann Offredo (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:18:58
107 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:18:58
108 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:18:58
109 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:18:58
110 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:18:58
111 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie 0:18:58
112 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Merida 0:18:58
113 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:18:58
114 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:18:58
115 José Gonçalves (Por) Team Katusha Alpecin 0:18:58
116 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:18:58
117 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Merida 0:18:58
118 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:18:58
119 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:18:58
120 Florian Vachon (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:18:58
121 Elie Gesbert (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:18:58
122 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:18:58
123 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:18:58
124 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:18:58
125 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:18:58
126 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 0:18:58
127 Tom Scully (NZl) EF Education First 0:18:58
128 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:18:58
129 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:18:58
130 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:18:58
131 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:19:09
132 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:20:56
133 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:20:56
134 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:20:56
135 William Bonnet (Fra) Groupama – FDJ 0:20:56
136 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:20:56
137 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:20:56
138 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 0:20:56
139 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha Alpecin 0:20:56
140 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:20:56
141 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:20:56
142 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 0:24:41
143 Marco Haller (AUT) Team Katusha Alpecin 0:25:32
144 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha Alpecin 0:25:32
145 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:25:32
146 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:25:32
147 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:25:32
148 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:25:32
149 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 0:26:34
150 André Greipel (GER) Team Arkéa – Samsic 0:26:34
151 Roger Kluge (GER) Soudal Lotto 0:26:34
152 Jasper De Buyst (Bel) Soudal Lotto 0:26:34
153 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:26:34
154 Maxime Monfort (Bel) Soudal Lotto 0:26:34
155 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:26:34
156 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 0:26:34
157 Jens Keukeleire (Bel) Soudal Lotto 0:26:34
158 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:26:34
159 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:26:34
160 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 0:26:34
161 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 0:26:34
162 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:26:34
163 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 0:26:34
164 Wout Van Aert (Bel) Team Jumbo – Visma 0:26:34
165 Caleb Ewan (Aus) Soudal Lotto 0:26:34
166 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team Jumbo – Visma 0:26:34
D

Kapcsolódó bejegyzések
2019. július 24. szerda Pont du Gard – Gap  (200 km) 1 Matteo Trentin (Ita)
1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 64:57:30 2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:01:35 3 Steven
2019. július 23. kedd Nîmes - Nîmes (177,0 km) 1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
16. szakasz 2019. július 23. kedd Nîmes – Nîmes  (177 km) Térkép: Profil: Utolsó kilométerek: 
15. szakasz 2019. július 21. vasárnap Limoux – Foix  (185 km) Térkép: Profil: Mur de

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.