Eredmények: Tour de France 2019 – 10. szakasz

2019. július 15. hétfő
Saint-Flour – Albi
(217,5 km)

1 Wout Van Aert (Bel) Team Jumbo – Visma 4:49:39
2 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
3 Caleb Ewan (Aus) Soudal Lotto 0:00:00
4 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:00
5 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
6 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates 0:00:00
7 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
8 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 0:00:00
9 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:00
10 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:00
11 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
12 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:00:00
13 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha Alpecin 0:00:00
14 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:00:00
15 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
16 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
17 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 0:00:00
18 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
19 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
20 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
21 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:00
22 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
23 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:00
24 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:00:00
25 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:00:00
26 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
27 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:00
28 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
29 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:00:10
30 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:00:14
31 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:00:18
32 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:22
33 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:29
34 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:29
35 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:30
36 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:37
37 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:44
38 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:00:46
39 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:01:01
40 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:01:04
41 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:01:33
42 Luke Rowe (GBr) Team Ineos 0:01:33
43 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:01:35
44 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:01:40
45 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:01:40
46 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:40
47 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:01:40
48 Rigoberto Uran (Col) EF Education First 0:01:40
49 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:01:40
50 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:01:40
51 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:01:40
52 Jasper De Buyst (Bel) Soudal Lotto 0:01:40
53 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:01:40
54 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:01:44
55 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:02:09
56 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:09
57 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:02:09
58 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:02:09
59 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:02:09
60 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team Jumbo – Visma 0:02:09
61 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Gobert Cycling Team 0:02:09
62 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:02:09
63 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:02:14
64 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 0:02:14
65 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:02:14
66 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:02:17
67 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 0:02:17
68 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:02:17
69 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:02:17
70 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:17
71 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:02:19
72 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:02:19
73 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:02:19
74 Roger Kluge (GER) Soudal Lotto 0:02:27
75 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:02:27
76 Jens Keukeleire (Bel) Soudal Lotto 0:02:27
77 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:02:46
78 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:03:31
79 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:04:40
80 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:05:04
81 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:05:58
82 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:05:58
83 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:08:32
84 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:08:45
85 Thomas De Gendt (Bel) Soudal Lotto 0:09:41
86 Tim Wellens (Bel) Soudal Lotto 0:09:41
87 Maxime Monfort (Bel) Soudal Lotto 0:09:41
88 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 0:09:41
89 Nils Politt (GER) Team Katusha Alpecin 0:09:41
90 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:09:41
91 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:09:41
92 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:41
93 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:09:41
94 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Ineos 0:09:41
95 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 0:09:41
96 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:09:41
97 Tiesj Benoot (Bel) Soudal Lotto 0:09:41
98 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:09:41
99 Tom Scully (NZl) EF Education First 0:09:41
100 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 0:09:41
101 Michael Woods (Can) EF Education First 0:09:41
102 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:09:41
103 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 0:09:41
104 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:09:41
105 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:09:41
106 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:09:41
107 André Greipel (GER) Team Arkéa – Samsic 0:09:41
108 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:09:41
109 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:09:41
110 José Gonçalves (Por) Team Katusha Alpecin 0:09:41
111 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:09:41
112 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie 0:09:41
113 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:09:41
114 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Merida 0:09:41
115 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:09:41
116 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:09:41
117 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:09:41
118 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:09:41
119 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:09:41
120 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:09:41
121 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:09:41
122 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:09:41
123 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:09:41
124 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Dimension Data 0:09:41
125 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:09:41
126 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:09:41
127 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:09:41
128 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 0:09:41
129 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:09:41
130 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:09:41
131 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:09:41
132 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:09:41
133 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:09:41
134 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:09:41
135 Florian Vachon (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:09:41
136 Amaël Moinard (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:09:41
137 Elie Gesbert (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:09:41
138 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:09:41
139 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:09:41
140 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 0:09:41
141 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:09:41
142 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:09:41
143 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:09:41
144 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:09:41
145 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:09:41
146 Maxime Bouet (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:09:41
147 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:09:41
148 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:09:41
149 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:09:41
150 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:09:41
151 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:41
152 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 0:09:41
153 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:09:41
154 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha Alpecin 0:09:41
155 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:09:41
156 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:09:41
157 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:41
158 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:09:41
159 William Bonnet (Fra) Groupama – FDJ 0:09:41
160 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 0:09:41
161 Rohan Dennis (Aus) Bahrain Merida 0:09:41
162 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:09:41
163 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:09:41
164 Marco Haller (AUT) Team Katusha Alpecin 0:09:41
165 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 0:09:41
166 Romain Sicard (Fra) Total Direct Energie 0:09:41
167 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:09:41
168 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:09:41
169 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 0:09:41
170 Yoann Offredo (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:21:02
171 Rick Zabel (GER) Team Katusha Alpecin 0:21:02

Kapcsolódó bejegyzések
Jól hajrázott Sebastian Langeveld (Team EF1) az utolsó helyért folytatott küzdelemben,ugyanis a 20. szakasz végére
1 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 79:52:52 2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos
2019. július 27. szombat Albertville - Val Thorens (59 km) 1 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain
FRISSÍTS 16.34 Alaphilippe is célba ért. 16.31 Nomes est omen, Vincenzo Nibali megnyerte a szakaszt.
20. szakasz 2019. július 27. szombat Albertville-Val Thorens (59 km)Rendhagyó szakasz, így rendhagyó programismertetés. Az

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.