Eredmények: Tirreno-Adriatico 2019 – 3. szakasz

2019. március 15. péntek
Pomarance – Foligno
(226,0 km)

1 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 5:26:45
2 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
3 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
4 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Dimension Data 0:00:00
5 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
6 Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy 0:00:00
7 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
8 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
9 Davide Ballerini (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
10 Luca Pacioni (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:00:00
11 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
12 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
13 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 0:00:00
14 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
15 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
16 Phil Bauhaus (GER) Bahrain Merida 0:00:00
17 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:00
18 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
19 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:00:00
20 Sacha Modolo (Ita) EF Education First 0:00:00
21 José Gonçalves (Por) Team Katusha Alpecin 0:00:00
22 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:00:00
23 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha Alpecin 0:00:00
24 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 0:00:00
25 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
26 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
27 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
28 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:00:00
29 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:00
30 Wout Poels (Ned) Team Sky 0:00:00
31 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:00:00
32 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Cycling Academy 0:00:00
33 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb 0:00:00
34 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:00
35 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
36 Brent Bookwalter (USA) Mitchelton – Scott 0:00:00
37 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
38 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 0:00:00
39 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
40 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:00:00
41 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:00:00
42 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:00
43 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
44 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:00:00
45 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
46 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team 0:00:00
47 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
48 José Rojas (Esp) Movistar Team 0:00:00
49 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
50 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
51 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
52 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team 0:00:00
53 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
54 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Sky 0:00:00
55 Dayer Uberney Quintana Rojas (Col) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:00:00
56 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
57 Silvan Dillier (SUI) AG2R La Mondiale 0:00:00
58 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:00:00
59 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:00:00
60 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:00:00
61 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
62 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
63 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 0:00:00
64 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
65 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
66 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
67 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:00:00
68 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
69 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:00:00
70 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:00:00
71 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 0:00:00
72 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
73 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 0:00:00
74 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
75 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 0:00:00
76 Simone Velasco (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:00:00
77 Nicola Conci (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
78 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
79 Marcel Sieberg (GER) Bahrain Merida 0:00:00
80 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First 0:00:00
81 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:00:00
82 Robert Gesink (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
83 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:00:00
84 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:00:00
85 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
86 Davide Gabburo (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:00:00
87 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:00:00
88 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:00:00
89 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:00:00
90 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
91 Igor Boev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
92 Eduard Prades Reverter (Esp) Movistar Team 0:00:00
93 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
94 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
95 Ian Stannard (GBr) Team Sky 0:00:00
96 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:20
97 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:00:20
98 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:00:20
99 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:00:20
100 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:20
101 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:20
102 Nico Denz (GER) AG2R La Mondiale 0:00:20
103 Miles Scotson (Aus) Groupama – FDJ 0:00:20
104 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:00:20
105 Michael Bresciani (Ita) Bardiani CSF 0:00:20
106 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:00:20
107 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Merida 0:00:20
108 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal 0:00:34
109 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:34
110 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:41
111 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:48
112 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:00:48
113 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:50
114 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:00:52
115 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:53
116 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:00:57
117 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:04
118 Giovanni Visconti (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:01:04
119 Edoardo Zardini (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:01:04
120 Sebastian Schönberger (AUT) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:01:04
121 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:04
122 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:01:04
123 Rohan Dennis (Aus) Bahrain Merida 0:01:04
124 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 0:01:09
125 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 0:01:09
126 Conor Dunne (Irl) Israel Cycling Academy 0:01:09
127 Rob Power (Aus) Team Sunweb 0:01:09
128 Oscar Gatto (Ita) Bora – Hansgrohe 0:01:27
129 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:27
130 Filippo Ganna (Ita) Team Sky 0:01:27
131 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:01:27
132 Tom-Jelte Slagter (Ned) Team Dimension Data 0:01:27
133 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 0:01:27
134 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:01:27
135 Ian Boswell (USA) Team Katusha Alpecin 0:01:27
136 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:01:27
137 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:01:27
138 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF 0:01:27
139 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF 0:01:27
140 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 0:01:35
141 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:01:39
142 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo – Visma 0:01:39
143 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF 0:01:43
144 Alexander Cataford (Can) Israel Cycling Academy 0:01:49
145 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha Alpecin 0:01:50
146 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton – Scott 0:01:50
147 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:01:50
148 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:02:19
149 Matthias Brändle (AUT) Israel Cycling Academy 0:02:19
150 Stepan Kurianov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:23
151 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:35
152 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:02:36
153 Taylor Phinney (USA) EF Education First 0:02:52
154 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:02:52
155 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:03:50
156 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal 0:05:10

Kapcsolódó bejegyzések
Az év végi visszatekintő sorozat egyik alrovata a legjobb többszakaszos versenyeket végigvevő összeállítás.  Az első
1 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 9:34:04 2 Edward Dunbar (Irl) Team Ineos 0:00:04 3
1 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 14:28:45 2 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Team Ineos
2019. június 22. szombat Arreau - Luchon (173,0 km) 1 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col)
1 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 24:40:24 2 Rohan Dennis (Aus) Bahrain Merida

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.