Eredmények: Tirreno-Adriatico 2019 – 2. szakasz

2019. március 14. csütörtök
Camaiore – Pomarance
(195,0 km)

1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 4:48:09
2 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:00
3 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 0:00:00
4 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
5 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:00
6 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
7 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 0:00:00
8 Wout Poels (Ned) Team Sky 0:00:00
9 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:00
10 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
11 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
12 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
13 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
14 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:00:00
15 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
16 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
17 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:00
18 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb 0:00:00
19 Brent Bookwalter (USA) Mitchelton – Scott 0:00:00
20 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:00:00
21 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
22 Robert Gesink (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
23 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:00:00
24 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
25 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:00:00
26 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:00:00
27 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:00:00
28 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Sky 0:00:00
29 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 0:00:00
30 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:00:00
31 Rohan Dennis (Aus) Bahrain Merida 0:00:00
32 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
33 José Gonçalves (Por) Team Katusha Alpecin 0:00:00
34 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 0:00:11
35 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:00:15
36 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF 0:00:20
37 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:30
38 Nicola Conci (Ita) Trek – Segafredo 0:00:39
39 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:00:47
40 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:00:47
41 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:00:47
42 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:00:47
43 Tom-Jelte Slagter (Ned) Team Dimension Data 0:00:47
44 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:00:47
45 José Rojas (Esp) Movistar Team 0:00:47
46 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal 0:00:47
47 Davide Gabburo (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:00:47
48 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:00:57
49 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF 0:00:57
50 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:04
51 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:16
52 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 0:01:23
53 Dayer Uberney Quintana Rojas (Col) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:01:23
54 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:01:23
55 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:01:25
56 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:01:25
57 Simone Velasco (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:01:34
58 Edoardo Zardini (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:01:34
59 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Cycling Academy 0:01:35
60 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 0:01:35
61 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:49
62 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:49
63 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:01:49
64 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:01:49
65 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:01:49
66 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First 0:01:49
67 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:01:49
68 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:01:49
69 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 0:01:49
70 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:01:49
71 Eduard Prades Reverter (Esp) Movistar Team 0:01:49
72 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:01:49
73 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 0:01:49
74 Davide Ballerini (Ita) Astana Pro Team 0:01:55
75 Rob Power (Aus) Team Sunweb 0:01:55
76 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:04
77 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:02:43
78 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:03:22
79 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 0:03:22
80 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo – Visma 0:03:24
81 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:03:39
82 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:03:39
83 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:03:42
84 Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy 0:03:50
85 Conor Dunne (Irl) Israel Cycling Academy 0:03:50
86 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:03:59
87 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team 0:04:14
88 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team 0:04:14
89 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:04:14
90 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:04:14
91 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:04:14
92 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF 0:04:14
93 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 0:04:14
94 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 0:04:17
95 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:04:17
96 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Merida 0:04:17
97 Oscar Gatto (Ita) Bora – Hansgrohe 0:04:17
98 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:04:17
99 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:04:17
100 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:04:24
101 Silvan Dillier (SUI) AG2R La Mondiale 0:04:24
102 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:04:24
103 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:39
104 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:05:18
105 Nico Denz (GER) AG2R La Mondiale 0:05:32
106 Ian Stannard (GBr) Team Sky 0:06:15
107 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 0:06:15
108 Alexander Cataford (Can) Israel Cycling Academy 0:06:15
109 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha Alpecin 0:06:50
110 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:06:55
111 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:06:55
112 Sebastian Schönberger (AUT) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:07:27
113 Miles Scotson (Aus) Groupama – FDJ 0:07:27
114 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:07:27
115 Luca Pacioni (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:07:27
116 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:07:27
117 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 0:07:27
118 Stepan Kurianov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:07:27
119 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:07:27
120 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha Alpecin 0:07:52
121 Ian Boswell (USA) Team Katusha Alpecin 0:07:52
122 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:07:52
123 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:07:52
124 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:07:52
125 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF 0:08:47
126 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:09:35
127 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:09:35
128 Filippo Ganna (Ita) Team Sky 0:09:35
129 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF 0:09:35
130 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:09:35
131 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Dimension Data 0:09:35
132 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:09:35
133 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:09:35
134 Marcel Sieberg (GER) Bahrain Merida 0:09:35
135 Sacha Modolo (Ita) EF Education First 0:09:35
136 Phil Bauhaus (GER) Bahrain Merida 0:09:35
137 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:09:35
138 Taylor Phinney (USA) EF Education First 0:09:35
139 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:09:35
140 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 0:09:35
141 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:09:35
142 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:09:35
143 Giovanni Visconti (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:10:57
144 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:10:57
145 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:10:57
146 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 0:10:57
147 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:10:57
148 Matthias Brändle (AUT) Israel Cycling Academy 0:10:57
149 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF 0:10:57
150 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:10:57
151 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:10:57
152 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:10:57
153 Igor Boev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:10:57
154 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:10:57
155 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:10:57
156 Michael Bresciani (Ita) Bardiani CSF 0:10:57
157 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 0:10:57
158 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal 0:10:57
159 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton – Scott 0:10:57

Kapcsolódó bejegyzések
Az év végi visszatekintő sorozat egyik alrovata a legjobb többszakaszos versenyeket végigvevő összeállítás.  Az első
1 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton - Scott 7:40:43 2 Grega Bole (Slo) Bahrain Merida 0:00:04
1 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 30:44:27 2 Tejay Van Garderen (USA) EF Education
1 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick Step 15:49:17 2 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal
1 Adam Yates (GBr) Mitchelton - Scott 12:27:26 2 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:00:04

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.