Eredmények: Santos Tour Down Under 2020 – 1. szakasz

1. szakasz
2020. január 21. kedd
Tanunda – Tanunda

(150,0 km / 5x 30,0 km)

1 BENNETT Sam (Deceuninck – Quick – Step) 3:28:54
2 PHILIPSEN Jasper (Uae Team Emirates) 0:00:00
3 BASKA Erik (Bora – Hansgrohe) 0:00:00
4 VIVIANI Elia (Cofidis) 0:00:00
5 GREIPEL André (Israel Start – Up Nation) 0:00:00
6 HALVORSEN Kristoffer (Ef Pro Cycling) 0:00:00
7 EWAN Caleb (Lotto Soudal) 0:00:00
8 SARREAU Marc (Groupama – Fdj) 0:00:00
9 WELSFORD Sam (UNISA AUSTRALIA) 0:00:00
10 DAINESE Alberto (Team Sunweb) 0:00:00
11 CULLAIGH Gabriel (Movistar Team) 0:00:00
12 LAWLESS Christopher (Team Ineos) 0:00:00
13 IMPEY Daryl (Mitchelton – Scott) 0:00:00
14 MORKOV Michael (Deceuninck – Quick – Step) 0:00:00
15 HARPER Chris (Team Jumbo – Visma) 0:00:00
16 VENDRAME Andrea (Ag2r La Mondiale) 0:00:00
17 ULISSI Diego (Uae Team Emirates) 0:00:00
18 GIBBONS Ryan (Ntt Pro Cycling Team) 0:00:00
19 BYSTRØM Sven Erik (Uae Team Emirates) 0:00:00
20 VALLS Rafael (Bahrain – Mclaren) 0:00:00
21 BENNETT George (Team Jumbo – Visma) 0:00:00
22 SAJNOK Szymon (Ccc Team) 0:00:00
23 SANCHEZ GIL Luis Leon (Astana Pro Team) 0:00:00
24 SABATINI Fabio (Cofidis) 0:00:00
25 MC CARTHY Jay (Bora – Hansgrohe) 0:00:00
26 MAS BONET Luis Guillermo (Movistar Team) 0:00:00
27 HINDLEY Jai (Team Sunweb) 0:00:00
28 VAN DER HOORN Taco (Team Jumbo – Visma) 0:00:00
29 DRIZNERS Jarrad (UNISA AUSTRALIA) 0:00:00
30 HAMILTON Lucas (Mitchelton – Scott) 0:00:00
31 PRADES REVERTER Eduard (Movistar Team) 0:00:00
32 PIBERNIK Luka (Bahrain – Mclaren) 0:00:00
33 FELLINE Fabio (Astana Pro Team) 0:00:00
34 MARCATO Marco (Uae Team Emirates) 0:00:00
35 BARDET Romain (Ag2r La Mondiale) 0:00:00
36 YATES Simon (Mitchelton – Scott) 0:00:00
37 CHEVRIER Clément (Ag2r La Mondiale) 0:00:00
38 HAAS Nathan (Cofidis) 0:00:00
39 ROSSKOPF Joseph (Ccc Team) 0:00:00
40 PICCOLI James (Israel Start – Up Nation) 0:00:00
41 BOARO Manuele (Astana Pro Team) 0:00:00
42 SIVAKOV Pavel (Team Ineos) 0:00:00
43 DE VREESE Laurens (Astana Pro Team) 0:00:00
44 CATTANEO Mattia (Deceuninck – Quick – Step) 0:00:00
45 POWLESS Neilson (Ef Pro Cycling) 0:00:00
46 GESCHKE Simon (Ccc Team) 0:00:00
47 PORTE Richie (Trek – Segafredo) 0:00:00
48 HOLLMANN Juri (Movistar Team) 0:00:00
49 GASTAUER Ben (Ag2r La Mondiale) 0:00:00
50 SAGAN Juraj (Bora – Hansgrohe) 0:00:00
51 WARBASSE Larry (Ag2r La Mondiale) 0:00:00
52 VAN KEIRSBULCK Guillaume (Ccc Team) 0:00:00
53 BAUER Jack (Mitchelton – Scott) 0:00:00
54 ROELANDTS Jurgen (Movistar Team) 0:00:00
55 HOFSTEDE Lennard (Team Jumbo – Visma) 0:00:00
56 POWER Rob (Team Sunweb) 0:00:00
57 MEYER Cameron (Mitchelton – Scott) 0:00:00
58 ARMIRAIL Bruno (Groupama – Fdj) 0:00:00
59 DEVENYNS Dries (Deceuninck – Quick – Step) 0:00:00
60 ARASHIRO Yukiya (Bahrain – Mclaren) 0:00:00
61 SUNDERLAND Dylan (Ntt Pro Cycling Team) 0:00:00
62 DE BOD Stefan Jaco (Ntt Pro Cycling Team) 0:00:00
63 HERMANS Ben (Israel Start – Up Nation) 0:00:00
64 BATTISTELLA Samuele (Ntt Pro Cycling Team) 0:00:00
65 VAN BAARLE Dylan (Team Ineos) 0:00:00
66 WHITE Nick (UNISA AUSTRALIA) 0:00:00
67 LINDORFF Tyler (UNISA AUSTRALIA) 0:00:00
68 PERNSTEINER Hermann (Bahrain – Mclaren) 0:00:00
69 WISNIOWSKI Lukasz (Ccc Team) 0:00:00
70 ELISSONDE Kenny (Trek – Segafredo) 0:00:00
71 FRAILE MATARRANZ Omar (Astana Pro Team) 0:00:00
72 FRANKINY Kilian (Groupama – Fdj) 0:00:00
73 SCOTSON Miles (Groupama – Fdj) 0:00:00
74 WYSS Danilo (Ntt Pro Cycling Team) 0:00:00
75 HEPBURN Michael (Mitchelton – Scott) 0:00:00
76 DENNIS Rohan (Team Ineos) 0:00:00
77 TOLHOEK Antwan (Team Jumbo – Visma) 0:00:00
78 LIENHARD Fabian (Groupama – Fdj) 0:00:00
79 HOLMES Matthew (Lotto Soudal) 0:00:00
80 ARCAS Jorge (Movistar Team) 0:00:00
81 KEUKELEIRE Jens (Ef Pro Cycling) 0:00:00
82 GOLDSTEIN Omer (Israel Start – Up Nation) 0:00:00
83 ROOSEN Timo (Team Jumbo – Visma) 0:00:00
84 JENNER Samuel (UNISA AUSTRALIA) 0:00:00
85 RIES Michel (Trek – Segafredo) 0:00:00
86 STORER Michael (Team Sunweb) 0:00:00
87 CONSONNI Simone (Cofidis) 0:00:00
88 DOMONT Axel (Ag2r La Mondiale) 0:00:00
89 BUITRAGO SANCHEZ Santiago (Bahrain – Mclaren) 0:00:00
90 LINDEMAN Bert-Jan (Team Jumbo – Visma) 0:00:00
91 BJERG Mikkel (Uae Team Emirates) 0:00:00
92 NOVAK Domen (Bahrain – Mclaren) 0:00:00
93 FOMINYKH Daniil (Astana Pro Team) 0:00:00
94 CERNY Josef (Ccc Team) 0:00:00
95 ZABEL Rick (Israel Start – Up Nation) 0:00:00
96 LAENGEN Vegard Stake (Uae Team Emirates) 0:00:00
97 GRUZDEV Dmitriy (Astana Pro Team) 0:00:00
98 LOPEZ PEREZ Juan Pedro (Trek – Segafredo) 0:00:00
99 HALLER Marco (Bahrain – Mclaren) 0:00:00
100 ALMEIDA João Pedro (Deceuninck – Quick – Step) 0:00:00
101 HANSEN Adam (Lotto Soudal) 0:00:00
102 DOULL Owain (Team Ineos) 0:00:00
103 MATHIS Marco (Cofidis) 0:00:00
104 MORTON Lachlan (Ef Pro Cycling) 0:00:00
105 KANTER Max (Team Sunweb) 0:00:00
106 STORK Florian (Team Sunweb) 0:00:00
107 SCOTT Cameron (UNISA AUSTRALIA) 0:00:00
108 ARCHBOLD Shane (Deceuninck – Quick – Step) 0:00:00
109 O’BRIEN Kelland (UNISA AUSTRALIA) 0:00:00
110 RUTSCH Jonas (Ef Pro Cycling) 0:00:00
111 BENEDETTI Cesare (Bora – Hansgrohe) 0:00:00
112 LAAS Martin (Bora – Hansgrohe) 0:00:00
113 REIJNEN Kiel (Trek – Segafredo) 0:00:20
114 SAMITIER Sergio (Movistar Team) 0:00:22
115 GUARNIERI Jacopo (Groupama – Fdj) 0:00:22
116 KLUGE Roger (Lotto Soudal) 0:00:26
117 VAN DER SANDE Tosh (Lotto Soudal) 0:00:33
118 NIZZOLO Giacomo (Ntt Pro Cycling Team) 0:00:33
119 TILLER Rasmus (Ntt Pro Cycling Team) 0:00:33
120 DOWSETT Alex (Israel Start – Up Nation) 0:00:36
121 DE KORT Koen (Trek – Segafredo) 0:00:45
122 KEISSE Iljo (Deceuninck – Quick – Step) 0:00:57
123 BOUCHARD Geoffrey (Ag2r La Mondiale) 0:00:59
124 VENTOSO ALBERDI Francisco Jose (Ccc Team) 0:01:10
125 DE GENDT Thomas (Lotto Soudal) 0:01:12
126 SCULLY Thomas (Ef Pro Cycling) 0:01:14
127 DOCKER Mitchell (Ef Pro Cycling) 0:01:18
128 PEDERSEN Mads (Trek – Segafredo) 0:01:20
129 DIBBEN Jonathan (Lotto Soudal) 0:01:22
130 STANNARD Ian (Team Ineos) 0:01:22
131 VANBILSEN Kenneth (Cofidis) 0:01:30
132 LE TURNIER Mathias (Cofidis) 0:01:30
133 SCHELLING Ide (Bora – Hansgrohe) 0:01:33
134 SCHWARZMANN Michael (Bora – Hansgrohe) 0:01:33
135 KRAGH ANDERSEN Asbjørn (Team Sunweb) 0:02:11
136 DELAGE Mickaël (Groupama – Fdj) 0:02:15
137 ROWE Luke (Team Ineos) 0:02:23
138 DURBRIDGE Luke (Mitchelton – Scott) 0:03:25
139 BOIVIN Guillaume (Israel Start – Up Nation) 0:03:25

Kapcsolódó bejegyzések
1 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott 12:16:25 2 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates
3. szakasz 2020. február 7 péntek Orihuela - Torrevieja (174,6 km) 1 Dylan Groenewegen (Ned)
2. szakasz Milhaud - Poulx 2020. február 6. csütörtök (156,1 km) 1 Magnus Cort Nielsen
1. szakasz Bellegarde - Bellegarde 2020. február 5. szerda (141,1 km / 51,9 km +
1. szakasz Castelló - Vila-Real 2020. február 5. szerda (180,0 km) 1 GROENEWEGEN Dylan (TEAM

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.