Eredmények: Paris-Nice 2020 – 5. szakasz

5. szakasz
2020. március 12.
Gannat – La Côte-Saint-André (227,0 km) 

1 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 5:18:02
2 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:00
3 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
4 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
5 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation 0:00:00
6 Andrea Pasqualon (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
7 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:00:00
8 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:00:00
9 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:00:00
10 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
11 Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling Team 0:00:00
12 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
13 Jan Tratnik (Slo) Bahrain – McLaren 0:00:00
14 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
15 Dušan Rajovic (Srb) Nippo Delko Provence 0:00:00
16 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 0:00:00
17 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
18 Evaldas Siskevicius (Ltu) Nippo Delko Provence 0:00:00
19 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Pro Cycling 0:00:00
20 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
21 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:00
22 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
23 Winner Andrew Anacona (Col) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
24 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:00:00
25 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
26 Nils Politt (GER) Israel Start-Up Nation 0:00:00
27 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
28 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-Up Nation 0:00:00
29 Xandro Meurisse (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
30 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:00
31 Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling 0:00:00
32 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
33 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:00
34 Julien Trarieux (Fra) Nippo Delko Provence 0:00:00
35 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
36 Ryan Gibbons (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:00:00
37 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
38 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:00:00
39 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:00
40 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
41 Tiesj Benoot (Bel) Team Sunweb 0:00:00
42 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
43 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
44 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:00:00
45 Fabien Doubey (Fra) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
46 Krists Neilands (Lat) Israel Start-Up Nation 0:00:00
47 Romain Combaud (Fra) Nippo Delko Provence 0:00:00
48 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
49 Damiano Caruso (Ita) Bahrain – McLaren 0:00:00
50 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
51 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
52 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:00:00
53 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:00:00
54 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
55 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
56 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
57 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
58 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
59 Aurélien Paret-Peintre (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
60 Dayer Uberney Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
61 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
62 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
63 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain – McLaren 0:00:00
64 Damien Touzé (Fra) Cofidis 0:00:00
65 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:00:00
66 Boy Van Poppel (Ned) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
67 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
68 Roman Kreuziger (Cze) NTT Pro Cycling Team 0:00:00
69 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:00:15
70 Jose Manuel Diaz Gallego (Esp) Nippo Delko Provence 0:00:19
71 Sep Vanmarcke (Bel) EF Pro Cycling 0:00:20
72 Nils Eekhoff (Ned) Team Sunweb 0:00:20
73 Sebastian Schönberger (AUT) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:00:20
74 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:00:20
75 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:00:20
76 Kenny Elissonde (Fra) Trek – Segafredo 0:00:20
77 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:00:25
78 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:00:30
79 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:00:30
80 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – McLaren 0:00:44
81 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:49
82 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:00:49
83 Michael Valgren Hundahl (Den) NTT Pro Cycling Team 0:00:54
84 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:00:54
85 Daniel McLay (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:00:54
86 Tom Scully (NZl) EF Pro Cycling 0:00:54
87 Aimé De Gendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:01:10
88 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:01:14
89 Jens Debusschere (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:01:19
90 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:01:22
91 Kévin Réza (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:01:45
92 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:53
93 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:02:53
94 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:02:59
95 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:02:59
96 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:00:00
97 Julien Vermote (Bel) Cofidis 0:03:08
98 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:04:09
99 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:04:09
100 Alberto Bettiol (Ita) EF Pro Cycling 0:04:09
101 Tom Devriendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:04:09
102 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:04:09
103 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:04:09
104 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie 0:04:09
105 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:04:09
106 Michael Gogl (AUT) NTT Pro Cycling Team 0:04:09
107 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:04:09
108 Nico Denz (GER) Team Sunweb 0:08:03
109 Ben O’Connor (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:08:03
110 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:08:03
111 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:08:03
112 Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling Team 0:08:03
113 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie 0:08:03
114 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:08:03
115 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:08:05
116 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:12:29
117 Domen Novak (Slo) Bahrain – McLaren 0:12:29
118 Ramunas Navardauskas (Ltu) Nippo Delko Provence 0:12:29
119 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-Up Nation 0:12:29
120 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:12:29
121 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-Up Nation 0:12:29
122 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:12:29

Kapcsolódó bejegyzések
Nem tekeri végig a mezőny a nyolc szakaszt, a vasárnapi etapot lemondták.  Ennek értelmében a
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 18:49:00 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 13:30:58 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
4. szakasz 2020. március 11. Saint-Amand-Montrond - Saint-Amand-Montrond (15,5 km / egyéni időfutam) 1 Søren
3. szakasz 2020. március 10. Chalette-sur-Loing - La Châtre (214,0 km) 1 Ivan Garcia Cortina

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.