Eredmények: Paris-Nice 2020 – 4. szakasz

4. szakasz
2020. március 11.
Saint-Amand-Montrond – Saint-Amand-Montrond
(15,5 km / egyéni időfutam)
1 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:18:51,69
2 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:05,65
3 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:12,25
4 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:00:13,05
5 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:14,31
6 Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling Team 0:00:17,11
7 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:18,21
8 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:00:25,95
9 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:00:27,26
10 Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling 0:00:28,36
11 Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling 0:00:32,51
12 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:00:33,05
13 Jan Tratnik (Slo) Bahrain – McLaren 0:00:33,28
14 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:00:33,60
15 Tiesj Benoot (Bel) Team Sunweb 0:00:35,39
16 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:35,78
17 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:36,16
17 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:36,16
19 Damiano Caruso (Ita) Bahrain – McLaren 0:00:39,93
20 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:39,98
21 Tejay Van Garderen (USA) EF Pro Cycling 0:00:41,45
22 Nils Politt (GER) Israel Start-Up Nation 0:00:43,22
23 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:44,90
24 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Pro Cycling 0:00:45,65
25 Nils Eekhoff (Ned) Team Sunweb 0:00:47,52
26 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:49,65
27 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:00:49,90
28 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:00:50,47
29 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-Up Nation 0:00:51,49
30 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:00:52,95
31 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:53,03
32 Aurélien Paret-Peintre (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:56,19
33 Winner Andrew Anacona (Col) Team Arkéa – Samsic 0:00:57,42
34 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:00:58,21
35 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:01:00,96
36 Damien Touzé (Fra) Cofidis 0:01:01,08
37 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:01,62
38 Ben O’Connor (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:01:03,24
39 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:03,74
40 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:04,42
41 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:01:05,24
42 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:01:05,70
43 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:07,51
44 Xandro Meurisse (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:01:07,86
45 Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling Team 0:01:08,01
46 Krists Neilands (Lat) Israel Start-Up Nation 0:01:09,37
47 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:01:09,48
48 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:01:10,15
49 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:01:11,04
50 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:01:11,64
51 Ryan Gibbons (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:01:15,13
52 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:01:15,62
53 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain – McLaren 0:01:15,85
54 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:01:16,88
55 Fabien Doubey (Fra) Circus – Wanty Gobert 0:01:17,06
56 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:01:18,65
57 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:01:19,52
58 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:01:19,57
59 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:01:21,19
60 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:01:21,38
61 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:01:21,92
62 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:01:23,87
63 Michael Gogl (AUT) NTT Pro Cycling Team 0:01:24,07
64 Michael Valgren Hundahl (Den) NTT Pro Cycling Team 0:01:24,81
65 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:01:25,30
66 Michael Woods (Can) EF Pro Cycling 0:01:26,60
67 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:01:31,03
68 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:01:32,37
69 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:01:32,47
70 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:01:33,23
71 Julien Vermote (Bel) Cofidis 0:01:33,70
72 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-Up Nation 0:01:35,12
73 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:01:36,66
74 Aimé De Gendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:01:42,65
75 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:01:44,56
76 Diego Rosa (Ita) Team Arkéa – Samsic 0:01:45,06
77 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:01:45,07
78 Roman Kreuziger (Cze) NTT Pro Cycling Team 0:01:45,49
79 Alberto Bettiol (Ita) EF Pro Cycling 0:01:46,13
80 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:01:49,40
81 Evaldas Siskevicius (Ltu) Nippo Delko Provence 0:01:49,70
82 Nico Denz (GER) Team Sunweb 0:01:49,90
83 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:01:51,00
84 Tom Scully (NZl) EF Pro Cycling 0:01:51,26
85 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:51,92
86 Sep Vanmarcke (Bel) EF Pro Cycling 0:01:57,53
87 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – McLaren 0:01:58,60
88 Kenny Elissonde (Fra) Trek – Segafredo 0:01:59,69
89 Romain Combaud (Fra) Nippo Delko Provence 0:02:00,11
90 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie 0:02:00,17
91 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:02:00,32
92 Ramunas Navardauskas (Ltu) Nippo Delko Provence 0:02:01,48
93 Tom Devriendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:02:02,11
94 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:02:02,75
95 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:02:02,94
96 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:02:03,45
97 Julien Trarieux (Fra) Nippo Delko Provence 0:02:03,66
98 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:02:03,81
99 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:02:03,92
100 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:04,43
101 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:02:12,03
102 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:02:15,89
103 Frederik Backaert (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:02:16,41
104 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:02:16,57
105 Andrea Pasqualon (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:02:18,58
106 Dušan Rajovic (Srb) Nippo Delko Provence 0:02:19,22
107 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:02:27,73
108 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:02:28,65
109 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:02:29,12
110 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation 0:02:31,81
111 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:02:32,67
112 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:33,14
113 Jens Debusschere (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:02:34,96
114 Sebastian Schönberger (AUT) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:02:35,06
115 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-Up Nation 0:02:37,00
116 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:02:37,70
117 Julien El Farès (Fra) Nippo Delko Provence 0:02:38,41
118 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:02:38,68
119 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:02:40,28
120 Boy Van Poppel (Ned) Circus – Wanty Gobert 0:02:40,47
121 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie 0:02:41,01
122 Domen Novak (Slo) Bahrain – McLaren 0:02:44,88
123 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:02:47,07
124 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 0:02:49,02
125 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:50,59
126 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:02:50,92
127 Dayer Uberney Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:02:56,18
128 Kévin Réza (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:03:05,29
129 Jose Manuel Diaz Gallego (Esp) Nippo Delko Provence 0:03:16,13
130 Daniel McLay (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:04:06,79

Kapcsolódó bejegyzések
Nem tekeri végig a mezőny a nyolc szakaszt, a vasárnapi etapot lemondták.  Ennek értelmében a
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 18:49:00 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
5. szakasz 2020. március 12. Gannat - La Côte-Saint-André (227,0 km)  1 Niccolò Bonifazio (Ita)
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 13:30:58 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
3. szakasz 2020. március 10. Chalette-sur-Loing - La Châtre (214,0 km) 1 Ivan Garcia Cortina

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.