Eredmények: Paris-Nice 2020 – 3. szakasz

3. szakasz
2020. március 10.
Chalette-sur-Loing – La Châtre
(214,0 km)

1 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 5:49:55
2 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
3 Andrea Pasqualon (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
4 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 0:00:00
5 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
6 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-Up Nation 0:00:00
7 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
8 Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling Team 0:00:00
9 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-Up Nation 0:00:00
10 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:00
11 Krists Neilands (Lat) Israel Start-Up Nation 0:00:00
12 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
13 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
14 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:00
15 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
16 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
17 Nils Politt (GER) Israel Start-Up Nation 0:00:00
18 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
19 Tiesj Benoot (Bel) Team Sunweb 0:00:00
20 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Pro Cycling 0:00:00
21 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:00:00
22 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
23 Evaldas Siskevicius (Ltu) Nippo Delko Provence 0:00:00
24 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
25 Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling 0:00:00
26 Fabien Doubey (Fra) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
27 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:00
28 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:00:00
29 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:00:00
30 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
31 Diego Rosa (Ita) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
32 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
33 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:00
34 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
35 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
36 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:00:00
37 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:00:00
38 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
39 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
40 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
41 Roman Kreuziger (Cze) NTT Pro Cycling Team 0:00:00
42 Damien Touzé (Fra) Cofidis 0:00:00
43 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
44 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:00:00
45 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
46 Michael Valgren Hundahl (Den) NTT Pro Cycling Team 0:00:00
47 Sep Vanmarcke (Bel) EF Pro Cycling 0:00:00
48 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
49 Nico Denz (GER) Team Sunweb 0:00:00
50 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
51 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:00
52 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:00:00
53 Nils Eekhoff (Ned) Team Sunweb 0:00:00
54 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:00:00
55 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
56 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – McLaren 0:00:00
57 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:00:00
58 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
59 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:00:00
60 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:00:00
61 Sebastian Schönberger (AUT) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:01:53
62 Romain Combaud (Fra) Nippo Delko Provence 0:01:53
63 Ryan Gibbons (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:01:53
64 Dayer Uberney Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:01:53
65 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain – McLaren 0:01:53
66 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:01:53
67 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:53
68 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:01:53
69 Julien Trarieux (Fra) Nippo Delko Provence 0:01:53
70 Julien Vermote (Bel) Cofidis 0:01:53
71 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:01:53
72 Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling Team 0:01:53
73 Aimé De Gendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:01:53
74 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation 0:00:00
75 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:18
76 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
77 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
78 Sam Bennett (Irl) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
79 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
80 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:03:18
81 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:03:29
82 Damiano Caruso (Ita) Bahrain – McLaren 0:03:29
83 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:04:24
84 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:04:24
85 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:04:33
86 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:04:33
87 Daniel McLay (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:04:33
88 Jan Tratnik (Slo) Bahrain – McLaren 0:04:55
89 Tom Scully (NZl) EF Pro Cycling 0:05:04
90 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:05:32
91 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:05:32
92 Jens Debusschere (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:05:32
93 Frederik Backaert (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:05:32
94 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:05:32
95 Aurélien Paret-Peintre (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:37
96 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:05:50
97 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:05:50
98 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:05:50
99 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:05:50
100 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:05:50
101 Ramunas Navardauskas (Ltu) Nippo Delko Provence 0:05:50
102 Dušan Rajovic (Srb) Nippo Delko Provence 0:05:50
103 Domen Novak (Slo) Bahrain – McLaren 0:05:50
104 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:05:50
105 Jose Manuel Diaz Gallego (Esp) Nippo Delko Provence 0:05:50
106 Kenny Elissonde (Fra) Trek – Segafredo 0:05:50
107 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:05:50
108 Kévin Réza (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:05:50
109 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:05:50
110 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:05:50
111 Winner Andrew Anacona (Col) Team Arkéa – Samsic 0:05:50
112 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:50
113 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:05:50
114 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:50
115 Alberto Bettiol (Ita) EF Pro Cycling 0:05:50
116 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:50
117 Xandro Meurisse (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:05:50
118 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:05:50
119 Tejay Van Garderen (USA) EF Pro Cycling 0:05:50
120 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:05:50
121 Boy Van Poppel (Ned) Circus – Wanty Gobert 0:05:50
122 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie 0:05:50
123 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:05:50
124 Michael Woods (Can) EF Pro Cycling 0:05:50
125 Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling 0:05:50
126 Ben O’Connor (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:05:50
127 Tom Devriendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:06:01
128 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-Up Nation 0:07:59
129 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-Up Nation 0:07:59
130 Maximilian Walscheid (GER) NTT Pro Cycling Team 0:08:52
131 Michael Gogl (AUT) NTT Pro Cycling Team 0:08:52
132 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie 0:12:09
133 Julien El Farès (Fra) Nippo Delko Provence 0:19:01

Kapcsolódó bejegyzések
Nem tekeri végig a mezőny a nyolc szakaszt, a vasárnapi etapot lemondták.  Ennek értelmében a
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 18:49:00 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
5. szakasz 2020. március 12. Gannat - La Côte-Saint-André (227,0 km)  1 Niccolò Bonifazio (Ita)
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 13:30:58 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
4. szakasz 2020. március 11. Saint-Amand-Montrond - Saint-Amand-Montrond (15,5 km / egyéni időfutam) 1 Søren

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.