Eredmények: Paris-Nice 2020 – 2. szakasz

2. szakasz
202. március 9.
Chevreuse – Chalette-sur-Loing
(166,5 km)

1 Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling Team 3:49:57
2 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
3 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
4 Nils Politt (GER) Israel Start-Up Nation 0:00:00
5 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Pro Cycling 0:00:00
6 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-Up Nation 0:00:00
7 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:00:03
8 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:03
9 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:03
10 Krists Neilands (Lat) Israel Start-Up Nation 0:00:03
11 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:03
12 Maximilian Walscheid (GER) NTT Pro Cycling Team 0:00:18
13 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:00:18
14 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation 0:00:18
15 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:18
16 Evaldas Siskevicius (Ltu) Nippo Delko Provence 0:00:18
17 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:00:18
18 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:18
19 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:18
20 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:18
21 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:00:18
22 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:00:18
23 Michael Gogl (AUT) NTT Pro Cycling Team 0:00:18
24 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:18
25 Sep Vanmarcke (Bel) EF Pro Cycling 0:00:18
26 Aurélien Paret-Peintre (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:18
27 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:00:18
28 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:00:18
29 Andrea Pasqualon (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:00:36
30 Dušan Rajovic (Srb) Nippo Delko Provence 0:00:36
31 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:00:36
32 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:36
33 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:00:36
34 Tiesj Benoot (Bel) Team Sunweb 0:00:36
35 Ryan Gibbons (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:00:36
36 Damien Touzé (Fra) Cofidis 0:00:36
37 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:00:36
38 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:36
39 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:00:36
40 Fabien Doubey (Fra) Circus – Wanty Gobert 0:00:36
41 Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling 0:00:36
42 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:36
43 Alberto Bettiol (Ita) EF Pro Cycling 0:00:36
44 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:00:36
45 Michael Woods (Can) EF Pro Cycling 0:00:36
46 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – McLaren 0:00:36
47 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:36
48 Tom Scully (NZl) EF Pro Cycling 0:00:47
49 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:17
50 Nils Eekhoff (Ned) Team Sunweb 0:01:22
51 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:01:25
52 Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling Team 0:01:25
53 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:01:25
54 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:01:25
55 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:01:25
56 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:01:25
57 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:01:25
58 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 0:01:25
59 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:01:25
60 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:01:25
61 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:01:25
62 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:01:25
63 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:01:31
64 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:01:44
65 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:02:21
66 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:02:21
67 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:02:21
68 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:03:05
69 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:03:05
70 Boy Van Poppel (Ned) Circus – Wanty Gobert 0:03:05
71 Jan Tratnik (Slo) Bahrain – McLaren 0:03:05
72 Tejay Van Garderen (USA) EF Pro Cycling 0:03:05
73 Julien Vermote (Bel) Cofidis 0:03:05
74 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:03:05
75 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:03:05
76 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:03:05
77 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:03:05
78 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:03:05
79 Aimé De Gendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:03:05
80 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-Up Nation 0:03:05
81 Nico Denz (GER) Team Sunweb 0:03:05
82 Michael Valgren Hundahl (Den) NTT Pro Cycling Team 0:03:05
83 Frederik Backaert (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:03:05
84 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:03:05
85 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie 0:03:05
86 Sam Bennett (Irl) Deceuninck – Quick Step 0:03:05
87 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:05
88 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:03:05
89 Ramunas Navardauskas (Ltu) Nippo Delko Provence 0:03:37
90 Romain Combaud (Fra) Nippo Delko Provence 0:03:37
91 Jose Manuel Diaz Gallego (Esp) Nippo Delko Provence 0:03:37
92 Xandro Meurisse (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:03:37
93 Diego Rosa (Ita) Team Arkéa – Samsic 0:03:37
94 Winner Andrew Anacona (Col) Team Arkéa – Samsic 0:03:37
95 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain – McLaren 0:03:37
96 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:03:37
97 Julien El Farès (Fra) Nippo Delko Provence 0:03:37
98 Julien Trarieux (Fra) Nippo Delko Provence 0:03:37
99 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:37
100 Roman Kreuziger (Cze) NTT Pro Cycling Team 0:03:37
101 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:03:37
102 Domen Novak (Slo) Bahrain – McLaren 0:03:37
103 Sebastian Schönberger (AUT) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:03:37
104 Damiano Caruso (Ita) Bahrain – McLaren 0:03:37
105 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:03:37
106 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:03:37
107 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:03:37
108 Jens Debusschere (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:03:37
109 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:03:37
110 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:03:37
111 Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling 0:03:37
112 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:05:29
113 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:05:35
114 Ben O’Connor (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:05:35
115 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:05:35
116 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:35
117 Kenny Elissonde (Fra) Trek – Segafredo 0:05:35
118 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:05:35
119 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:35
120 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:05:35
121 Tom Devriendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:05:35
122 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:05:35
123 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:05:35
124 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:05:35
125 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:09:11
126 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:09:11
127 Kévin Réza (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:09:11
128 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:09:33
129 Dayer Uberney Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:09:33
130 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-Up Nation 0:09:33
131 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-Up Nation 0:09:33
132 Daniel McLay (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:11:21
133 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie 0:11:21

Kapcsolódó bejegyzések
Nem tekeri végig a mezőny a nyolc szakaszt, a vasárnapi etapot lemondták.  Ennek értelmében a
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 18:49:00 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
5. szakasz 2020. március 12. Gannat - La Côte-Saint-André (227,0 km)  1 Niccolò Bonifazio (Ita)
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 13:30:58 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
4. szakasz 2020. március 11. Saint-Amand-Montrond - Saint-Amand-Montrond (15,5 km / egyéni időfutam) 1 Søren

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.