Eredmények: Paris-Nice 2020 – 1. szakasz

1. szakasz
2020. március 8. 
Plaisir – Plaisir (154,0 km)

1 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 3:32:19
2 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:00
3 Tiesj Benoot (Bel) Team Sunweb 0:00:00
4 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:03
5 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 0:00:15
6 Nils Politt (GER) Israel Start-Up Nation 0:00:15
7 Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling Team 0:00:15
8 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Pro Cycling 0:00:15
9 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:15
10 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:15
11 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:00:15
12 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:15
13 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:00:15
14 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:15
15 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:00:15
16 Krists Neilands (Lat) Israel Start-Up Nation 0:00:15
17 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:15
18 Fabien Doubey (Fra) Circus – Wanty Gobert 0:00:15
19 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:00:15
20 Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling 0:00:15
21 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:00:15
22 Michael Woods (Can) EF Pro Cycling 0:00:15
23 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:15
24 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-Up Nation 0:00:15
25 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:15
26 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:15
27 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:15
28 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:00:15
29 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:00:15
30 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:30
31 Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling Team 0:00:39
32 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:48
33 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:01:36
34 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:01:44
35 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:01:44
36 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:01:44
37 Tejay Van Garderen (USA) EF Pro Cycling 0:01:44
38 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:02:00
39 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:02:16
40 Roman Kreuziger (Cze) NTT Pro Cycling Team 0:02:42
41 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:42
42 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:02:42
43 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:02:42
44 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:02:42
45 Sebastian Schönberger (AUT) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:02:42
46 Andrea Pasqualon (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:02:42
47 Julien El Farès (Fra) Nippo Delko Provence 0:02:42
48 Michael Valgren Hundahl (Den) NTT Pro Cycling Team 0:02:42
49 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-Up Nation 0:02:42
50 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:02:42
51 Evaldas Siskevicius (Ltu) Nippo Delko Provence 0:02:42
52 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:02:42
53 Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling 0:02:42
54 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:02:42
55 Julien Vermote (Bel) Cofidis 0:02:57
56 Frederik Backaert (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:02:57
57 Winner Andrew Anacona (Col) Team Arkéa – Samsic 0:02:57
58 Damiano Caruso (Ita) Bahrain – McLaren 0:02:57
59 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:02:57
60 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:03:06
61 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain – McLaren 0:03:06
62 Dušan Rajovic (Srb) Nippo Delko Provence 0:03:06
63 Ryan Gibbons (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:03:06
64 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:03:09
65 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:03:16
66 Jose Manuel Diaz Gallego (Esp) Nippo Delko Provence 0:03:16
67 Xandro Meurisse (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:03:16
68 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:03:16
69 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie 0:03:16
70 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – McLaren 0:03:26
71 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:03:41
72 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:03:41
73 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:03:41
74 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:03:41
75 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation 0:03:41
76 Julien Trarieux (Fra) Nippo Delko Provence 0:03:41
77 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:03:41
78 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:03:41
79 Dayer Uberney Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:03:41
80 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:03:41
81 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:03:41
82 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:03:41
83 Alberto Bettiol (Ita) EF Pro Cycling 0:03:41
84 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:03:47
85 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:03:47
86 Damien Touzé (Fra) Cofidis 0:03:47
87 Aimé De Gendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:03:47
88 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:03:47
89 Aurélien Paret-Peintre (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:47
90 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-Up Nation 0:04:06
91 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:04:10
92 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:04:10
93 Sam Bennett (Irl) Deceuninck – Quick Step 0:04:10
94 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:36
95 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-Up Nation 0:05:56
96 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:07:23
97 Tom Scully (NZl) EF Pro Cycling 0:08:51
98 Kenny Elissonde (Fra) Trek – Segafredo 0:09:33
99 Jan Tratnik (Slo) Bahrain – McLaren 0:09:33
100 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:09:33
101 Nils Eekhoff (Ned) Team Sunweb 0:09:33
102 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:09:33
103 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:09:33
104 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:33
105 Jens Debusschere (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:09:33
106 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:33
107 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:10:51
108 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:10:51
109 Domen Novak (Slo) Bahrain – McLaren 0:10:51
110 Nico Denz (GER) Team Sunweb 0:11:27
111 Ramunas Navardauskas (Ltu) Nippo Delko Provence 0:11:27
112 Kévin Réza (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:12:03
113 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:12:03
114 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:14:47
115 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie 0:14:47
116 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:14:47
117 Romain Combaud (Fra) Nippo Delko Provence 0:14:47
118 Michael Gogl (AUT) NTT Pro Cycling Team 0:14:47
119 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 0:14:47
120 Maximilian Walscheid (GER) NTT Pro Cycling Team 0:14:47
121 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:14:47
122 Ben O’Connor (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:14:47
123 Daniel McLay (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:14:47
124 Diego Rosa (Ita) Team Arkéa – Samsic 0:14:47
125 Sep Vanmarcke (Bel) EF Pro Cycling 0:14:47
126 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:14:47
127 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:14:47
128 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:14:47
129 Boy Van Poppel (Ned) Circus – Wanty Gobert 0:14:47
130 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:14:47
131 Tom Devriendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:14:47
132 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:14:47
133 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:14:47

Kapcsolódó bejegyzések
Nem tekeri végig a mezőny a nyolc szakaszt, a vasárnapi etapot lemondták.  Ennek értelmében a
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 18:49:00 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
5. szakasz 2020. március 12. Gannat - La Côte-Saint-André (227,0 km)  1 Niccolò Bonifazio (Ita)
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 13:30:58 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
4. szakasz 2020. március 11. Saint-Amand-Montrond - Saint-Amand-Montrond (15,5 km / egyéni időfutam) 1 Søren

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.