Eredmények: Mallorca Challenge 2020 – Pollença – Port d’Andratx

Pollença – Port d’Andratx
2020 február 1 szombat
(168,9 km)


1 Marc Soler (Esp) Movistar Team 4:17:56
2 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:11
3 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:01:04
4 Lennard Kämna (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:04
5 Diego Rosa (Ita) Team Arkéa – Samsic 0:01:10
6 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:01:22
7 Ruben Fernandez (Esp) Fundación – Orbea 0:01:39
8 Loïc Vliegen (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:01:40
9 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:55
10 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:02:57
11 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:02:58
12 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Fundación – Orbea 0:02:58
13 Jose Manuel Gutierrez Revuelta (Esp) Gios – Kiwi Atlantico 0:02:58
14 Enric Mas Nicolau (Esp) Movistar Team 0:03:01
15 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:03:03
16 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:03:03
17 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:03:08
18 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:03:08
19 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:03:08
20 Maximilian Stedman (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:03:08
21 Antonio Angulo Sampedro (Esp) Fundación – Orbea 0:03:15
22 Lorenzo Fortunato (Ita) Vini Zabù – KTM 0:03:15
23 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:03:15
24 Damian Lüscher (SUI) Swiss Racing Academy 0:03:20
25 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Esp) Fundación – Orbea 0:03:22
26 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:03:26
27 Jérôme Baugnies (Bel) Canyon dhb p/b Soreen 0:03:27
28 Artem Nych (Rus) Gazprom – RusVelo 0:03:27
29 Alejandro Ropero Molina (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:03:27
30 Joan Bou Company (Esp) Fundación – Orbea 0:03:32
31 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:03:36
32 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:43
33 Aaron Van Poucke (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:03:46
34 Antonio Santoro (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:03:46
35 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:03:46
36 Mauro Schmid (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:03:54
37 Oier Lazkano Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:55
38 Márton Dina (Hun) Kometa – Xstra Cycling Team 0:03:55
39 Jon Agirre Egaña (Esp) Equipo Kern Pharma 0:03:55
40 Juan Fernando Calle Hurtado (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:55
41 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Kern Pharma 0:03:55
42 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:04:03
43 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:04:05
44 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Equipo Kern Pharma 0:04:21
45 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos – BH 0:04:21
46 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Vini Zabù – KTM 0:04:33
47 Daniel Pearson (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:04:42
48 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:04:42
49 Reto Hollenstein (SUI) Israel Start-Up Nation 0:04:42
50 Quinn Simmons (USA) Trek – Segafredo 0:04:42
51 Raul Colombo (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:04:42
52 Lukas Rüegg (SUI) Swiss Racing Academy 0:04:42
53 Steff Cras (Bel) Lotto Soudal 0:04:56
54 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:04:56
55 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 0:04:56
56 Jacob Scott (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:04:56
57 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:04:56
58 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:05:07
59 Mikel Iturria Segurola (Esp) Fundación – Orbea 0:05:07
60 Jefferson Cepeda (Ecu) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:07
61 Nicola Conci (Ita) Trek – Segafredo 0:05:18
62 Julen Irizar Laskurain (Esp) Fundación – Orbea 0:05:40
63 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:05:40
64 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:46
65 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:05:48
66 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:05:48
67 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:05:48
68 Simone Petilli (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:05:48
69 Petr Rikunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:05:53
70 Stefan Bissegger (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:06:31
71 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:07:02
72 Matthias Reutimann (SUI) Swiss Racing Academy 0:07:02
73 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-Up Nation 0:07:17
74 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:07:27
75 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:07:39
76 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:07:50
77 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:08:18
78 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:08:36
79 Urko Berrade Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:08:43
80 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:09:00
81 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:09:07
82 Claudio Imhof (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:10:13
83 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:10:13
84 Callum MacLeod (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:11:46
85 Andrea Pasqualon (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:11:46
86 Ivan Moreno Sanchez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:11:46
87 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:12:02
88 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:12:02
89 Emiel Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:12:02
90 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:12:02
91 Robin Froidevaux (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:12:02
92 Yannis Voisard (SUI) Swiss Racing Academy 0:12:38
93 Giacomo Garavaglia (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:12:59
94 Abram Stockman (Bel) Team SKS Sauerland NRW 0:13:28
95 Michiel Stockman (Bel) Team SKS Sauerland NRW 0:13:48
96 Jonas Härtig (GER) Team SKS Sauerland NRW 0:13:49
97 Joab Schneiter (SUI) Swiss Racing Academy 0:13:50
98 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 0:13:50
99 Cristian Scaroni (Ita) Gazprom – RusVelo 0:14:06
100 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:14:09
101 Franklín Chacón (Ven) Gios – Kiwi Atlantico 0:14:09
102 Dario Puccioni (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:14:13
103 Alessandro Iacchi (Ita) Vini Zabù – KTM 0:14:13
104 David Galarreta Ugarte (Esp) Gios – Kiwi Atlantico 0:14:18
105 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-Up Nation 0:14:51
106 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:14:51
107 Daniel Savini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:16:35

Kapcsolódó bejegyzések
1 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 14:24:17 2 Alexys Brunel (Fra) Groupama - FDJ
4. szakasz 2020. február 8. sombat Le Pont du Gard - Le Mont Bouquet (138,7
1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 16:38:28 2 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott
4. szakasz 2020. február 8. szombat Calp - Sierra de Bernia (170,0 km) 1 Tadej
1 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott 12:16:25 2 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.