Eredmények: Mallorca Challenge 2020: Trofeo Ses Salines-Felanitx

Ses Salines – Felanitx
2020 január 30 csütörtök
(170,7 km) 

1 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 3:41:29
2 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
3 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
4 Enrique Sanz Unzue (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
5 Andrea Pasqualon (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
6 Emils Liepins (Lat) Trek – Segafredo 0:00:00
7 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:00:00
8 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
9 Manuel Peñalver Aniorte (Esp) Burgos – BH 0:00:00
10 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
11 Giacomo Garavaglia (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:00
12 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
13 Robin Froidevaux (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:00:00
14 Paolo Totò (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:00:00
15 Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
16 Xavier Cañellas Sanchez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
17 Alfdan De Decker (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
18 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
19 Federico Burchio (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:00:00
20 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:00:00
21 Mathias Alexander E. Larsen (Den) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:00
22 Alex Vogel (SUI) Swiss Racing Academy 0:00:00
23 Loïc Vliegen (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
24 Alejandro Ropero Molina (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:00
25 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
26 Alex Colman (Bel) Canyon dhb p/b Soreen 0:00:00
27 Mattia Bevilacqua (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
28 Urko Berrade Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
29 Mauro Schmid (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:00:00
30 Matis Louvel (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
31 Lukas Rüegg (SUI) Swiss Racing Academy 0:00:00
32 Per Christian Münstermann (GER) Team SKS Sauerland NRW 0:00:00
33 Fabian Paumann (SUI) Swiss Racing Academy 0:00:00
34 Miguel Angel Fernandez Ruiz (Esp) Gios – Kiwi Atlantico 0:00:00
35 Abram Stockman (Bel) Team SKS Sauerland NRW 0:00:00
36 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
37 Dzmitry Zhyhunou (Blr) Fundación – Orbea 0:00:00
38 Emil Andersson (Swe) Memil Pro Cycling 0:00:11
39 Antonio Puppio (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:11
40 Petr Rikunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:11
41 Lukas Baldinger (GER) Team SKS Sauerland NRW 0:00:11
42 Rasmus Byriel Iversen (Den) Lotto Soudal 0:00:11
43 Daniel Viegas (Por) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:15
44 Wincent Wallinder (Swe) Memil Pro Cycling 0:00:15
45 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:00:15
46 Fernando Lopes Gonzalez (Esp) Gios – Kiwi Atlantico 0:00:15
47 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-Up Nation 0:00:15
48 Juan Fernando Calle Hurtado (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:15
49 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:15
50 Fabio Mazzucco (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:15
51 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:15
52 Francesco Zandri (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:00:15
53 Alessandro Iacchi (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:15
54 Brian Van Goethem (Ned) Lotto Soudal 0:00:15
55 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:00:15
56 Juan Felipe Osorio Arboleda (Col) Burgos – BH 0:00:15
57 Antonio Jesus Soto Guirao (Esp) Fundación – Orbea 0:00:15
58 Emiel Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:15
59 Julen Irizar Laskurain (Esp) Fundación – Orbea 0:00:15
60 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:00:15
61 Jacob Scott (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:00:15
62 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:00:15
63 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:00:15
64 Raul Colombo (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:00:15
65 Jérémy Bellicaud (Fra) Circus – Wanty Gobert 0:00:15
66 Steff Cras (Bel) Lotto Soudal 0:00:15
67 Dario Puccioni (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:00:15
68 Théry Schir (SUI) Swiss Racing Academy 0:00:15
69 Gotzon Martin Sanz (Esp) Fundación – Orbea 0:00:15
70 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:15
71 David Galarreta Ugarte (Esp) Gios – Kiwi Atlantico 0:00:15
72 Lorenzo Fortunato (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:15
73 Franklín Chacón (Ven) Gios – Kiwi Atlantico 0:00:15
74 Isaac Canton Serrano (Esp) Burgos – BH 0:00:15
75 Nicolas Coppolino (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:00:15
76 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:00:15
77 Alex Molenaar (Ned) Burgos – BH 0:00:15
78 Robert Scott (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:00:15
79 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-Up Nation 0:00:15
80 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:15
81 Roger Adria Oliveras (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:15
82 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:00:15
83 Matteo Rotondi (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:00:15
84 Christophe Noppe (Bel) Team Arkéa – Samsic 0:00:15
85 Valère Thiébaud (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:00:15
86 Bram Welten (Ned) Team Arkéa – Samsic 0:00:15
87 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 0:00:15
88 Alex Paton (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:00:15
89 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 0:00:15
90 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:15
91 Jérôme Baugnies (Bel) Canyon dhb p/b Soreen 0:00:15
92 Stefan Bissegger (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:00:15
93 Nico Selenati (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:00:15
94 Yurgen Clesman Ramirez Uzcategui (Ven) Gios – Kiwi Atlantico 0:00:15
95 Jon Knolle (GER) Team SKS Sauerland NRW 0:00:25
96 Ivan Moreno Sanchez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:25
97 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:00:25
98 Alessandro Pessot (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:25
99 Maximilian Stedman (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:00:25
100 Sergio Nestor Araiz Michel (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:25
101 Damian Lüscher (SUI) Swiss Racing Academy 0:00:25
102 Matthias Reutimann (SUI) Swiss Racing Academy 0:00:25
103 Reto Hollenstein (SUI) Israel Start-Up Nation 0:00:25
104 Sergio Roman Martin Galan (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:25
105 Andreas Schillinger (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:25
106 Simone Bevilacqua (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:25
107 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:25
108 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:25
109 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:00:25
110 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:34
111 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:36
112 Julian Braun (GER) Team SKS Sauerland NRW 0:00:38
113 Nils Politt (GER) Israel Start-Up Nation 0:00:38
114 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:00:38
115 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:38
116 Gilles De Wilde (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:38
117 Tom Devriendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:00:40
118 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:40
119 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:44
120 Antonio Angulo Sampedro (Esp) Fundación – Orbea 0:00:47
121 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:49
122 Rüdiger Selig (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:49
123 Carl Ljunggren (Swe) Memil Pro Cycling 0:01:01
124 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:01
125 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:01:01
126 Fabio Van Den Bossche (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:09
127 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:01:09
128 Jonathan Bögli (SUI) Swiss Racing Academy 0:01:17
129 Quinn Simmons (USA) Trek – Segafredo 0:01:37
130 Lars Kulbe (GER) Team SKS Sauerland NRW 0:01:39
131 Jaume Sureda Morey (Esp) Burgos – BH 0:02:09
132 Tristan Marguet (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:02:18
133 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:18
134 Etienne Van Empel (Ned) Vini Zabù – KTM 0:02:21
135 Claudio Imhof (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:02:32
136 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:03:20
137 Carmelo Urbano Fontiveros (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:27
138 Oier Lazkano Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:31
139 Andreas Andersson (Swe) Memil Pro Cycling 0:06:57
140 Willhelm Wallinder (Swe) Memil Pro Cycling 0:06:57
141 Jose Manuel Gutierrez Revuelta (Esp) Gios – Kiwi Atlantico 0:06:57
142 Diego Lopez Fuentes (Esp) Fundación – Orbea 0:06:57
143 Patrick Gamper (AUT) Bora – Hansgrohe 0:07:16
144 Riccardo Verza (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:07:16
145 Aaron Van Poucke (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:07:16
146 Jacob Hennessy (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:07:16
147 Albert Torres Barcelo (Esp) Movistar Team 0:07:16
148 Ollie Morgan (GBr) Memil Pro Cycling 0:07:16
149 Michiel Stockman (Bel) Team SKS Sauerland NRW 0:07:16
150 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:07:21
151 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:11:47
152 Francisco Galvan Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:11:47
153 Daniel Savini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:11:47
154 Alejandro Regueiro Perez (Esp) Gios – Kiwi Atlantico 0:11:47
D

Kapcsolódó bejegyzések
1 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 14:24:17 2 Alexys Brunel (Fra) Groupama - FDJ
4. szakasz 2020. február 8. sombat Le Pont du Gard - Le Mont Bouquet (138,7
1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 16:38:28 2 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott
4. szakasz 2020. február 8. szombat Calp - Sierra de Bernia (170,0 km) 1 Tadej
1 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott 12:16:25 2 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.