Eredmények: Mallorca Challenge 2020: Trofeo Serra de Tramuntana

Sóller – Deià
2020. január 31.  péntek
(160,5 km)
1 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 3:55:53
2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:38
3 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:38
4 Diego Rosa (Ita) Team Arkéa – Samsic 0:00:38
5 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:00:38
6 Loïc Vliegen (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:00:38
7 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:38
8 Ruben Fernandez (Esp) Fundación – Orbea 0:00:38
9 Márton Dina (Hun) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:38
10 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:00:38
11 Nicola Conci (Ita) Trek – Segafredo 0:00:38
12 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:00:38
13 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:38
14 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:00:38
15 Elie Gesbert (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:38
16 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:38
17 Steff Cras (Bel) Lotto Soudal 0:00:38
18 Mauro Schmid (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:00:38
19 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Fundación – Orbea 0:00:38
20 Simone Petilli (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:00:38
21 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:00:38
22 Jefferson Cepeda (Ecu) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:38
23 Enric Mas Nicolau (Esp) Movistar Team 0:00:51
24 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:02:58
25 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:58
26 Giacomo Garavaglia (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:02:58
27 Julen Irizar Laskurain (Esp) Fundación – Orbea 0:02:58
28 Cristian Scaroni (Ita) Gazprom – RusVelo 0:02:58
29 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-Up Nation 0:02:58
30 Tom Devriendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:02:58
31 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:02:58
32 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:58
33 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Esp) Fundación – Orbea 0:02:58
34 Lennard Kämna (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:58
35 Gotzon Martin Sanz (Esp) Fundación – Orbea 0:02:58
36 Lorenzo Fortunato (Ita) Vini Zabù – KTM 0:02:58
37 Matthias Reutimann (SUI) Swiss Racing Academy 0:02:58
38 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:02:58
39 Jérôme Baugnies (Bel) Canyon dhb p/b Soreen 0:02:58
40 Reto Hollenstein (SUI) Israel Start-Up Nation 0:02:58
41 Juan Felipe Osorio Arboleda (Col) Burgos – BH 0:02:58
42 Joab Schneiter (SUI) Swiss Racing Academy 0:02:58
43 Jacob Scott (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:02:58
44 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:58
45 Yannis Voisard (SUI) Swiss Racing Academy 0:02:58
46 Ivan Moreno Sanchez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:02:58
47 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:58
48 Jérémy Bellicaud (Fra) Circus – Wanty Gobert 0:02:58
49 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:02:58
50 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:58
51 Jose Manuel Gutierrez Revuelta (Esp) Gios – Kiwi Atlantico 0:02:58
52 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:02:58
53 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:58
54 Nils Politt (GER) Israel Start-Up Nation 0:02:58
55 David Galarreta Ugarte (Esp) Gios – Kiwi Atlantico 0:02:58
56 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Vini Zabù – KTM 0:03:07
57 Jon Agirre Egaña (Esp) Equipo Kern Pharma 0:03:07
58 Urko Berrade Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:03:07
59 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:03:31
60 Daniel Pearson (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:03:54
61 Paolo Totò (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:04:04
62 Sergio Garcia Gonzalez (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:05:36
63 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:06:12
64 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:06:21
65 Sergio Nestor Araiz Michel (Esp) Equipo Kern Pharma 0:07:25
66 Maximilian Stedman (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:08:07
67 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:09:28
68 Abram Stockman (Bel) Team SKS Sauerland NRW 0:09:28
69 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:09:28
70 Dario Puccioni (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:09:28
71 Erik Fetter (Hun) Kometa – Xstra Cycling Team 0:09:28
72 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:09:28
73 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:09:28
74 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Kern Pharma 0:09:28
75 Joan Bou Company (Esp) Fundación – Orbea 0:09:28
76 Jonathan Bögli (SUI) Swiss Racing Academy 0:09:28
77 Stefan Bissegger (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:09:28
78 Claudio Imhof (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:09:28
79 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:09:28
80 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:09:28
81 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 0:09:28
82 Jaume Sureda Morey (Esp) Burgos – BH 0:09:28
83 Juan Fernando Calle Hurtado (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:12:03
84 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:12:03
85 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:12:07
86 Carl Ljunggren (Swe) Memil Pro Cycling 0:12:07
87 Per Christian Münstermann (GER) Team SKS Sauerland NRW 0:12:07
88 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:12:16
89 Julian Braun (GER) Team SKS Sauerland NRW 0:12:16
90 Scott Quincey (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:12:16
91 Cédric Beullens (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:12:16
92 Daniel Viegas (Por) Kometa – Xstra Cycling Team 0:12:16
93 Xavier Cañellas Sanchez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:12:16
94 Alex Molenaar (Ned) Burgos – BH 0:12:16
95 Andrea Pasqualon (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:12:16
96 Raul Colombo (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:12:16
97 Yurgen Clesman Ramirez Uzcategui (Ven) Gios – Kiwi Atlantico 0:12:16
98 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:12:16
99 Fabio Van Den Bossche (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:12:16
100 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:12:16
101 Daniel Savini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:12:16
102 Gilles De Wilde (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:12:16
103 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:12:16
104 Christophe Noppe (Bel) Team Arkéa – Samsic 0:12:16
105 Aaron Van Poucke (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:12:16
106 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:12:16
107 Antonio Santoro (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:12:16
108 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:12:16
109 Callum MacLeod (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:12:16
110 Théry Schir (SUI) Swiss Racing Academy 0:12:16
111 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:12:16
112 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:12:16
113 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-Up Nation 0:12:16
114 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:12:16
115 Isaac Canton Serrano (Esp) Burgos – BH 0:12:16
116 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:12:16
117 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Equipo Kern Pharma 0:12:16
118 Mikel Iturria Segurola (Esp) Fundación – Orbea 0:12:16
119 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:13:09
120 Damian Lüscher (SUI) Swiss Racing Academy 0:15:41
121 Francesco Zandri (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:15:41
122 Robert Scott (GBr) Canyon dhb p/b Soreen 0:16:29
123 Valère Thiébaud (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:16:29
124 Patrick Gamper (AUT) Bora – Hansgrohe 0:16:29
125 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:16:29
126 Alessandro Monaco (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:16:29
127 Riccardo Verza (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:16:29
128 Mattia Bevilacqua (Ita) Vini Zabù – KTM 0:16:29
129 Alessandro Iacchi (Ita) Vini Zabù – KTM 0:16:29
130 Jonas Härtig (GER) Team SKS Sauerland NRW 0:16:29
131 Bram Welten (Ned) Team Arkéa – Samsic 0:16:29
132 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:16:29
133 Alexis Renard (Fra) Israel Start-Up Nation 0:16:29
134 Emil Andersson (Swe) Memil Pro Cycling 0:16:29
135 Franklín Chacón (Ven) Gios – Kiwi Atlantico 0:16:29
136 Federico Burchio (Ita) Work Service – Dynatek – Vega 0:16:29
137 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:16:29
138 Etienne Van Empel (Ned) Vini Zabù – KTM 0:16:29

Kapcsolódó bejegyzések
1 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 14:24:17 2 Alexys Brunel (Fra) Groupama - FDJ
4. szakasz 2020. február 8. sombat Le Pont du Gard - Le Mont Bouquet (138,7
1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 16:38:28 2 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott
4. szakasz 2020. február 8. szombat Calp - Sierra de Bernia (170,0 km) 1 Tadej
1 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott 12:16:25 2 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.