Eredmények: Giro d’Italia 2019 – 5. szakasz

2019. május 15. szerda
Frascati – Terracina
(140,0 km / 130,8 km + 9,2 km)

1 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 3:15:44
2 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
3 Arnaud Démare (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
4 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:00:00
5 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
6 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:00:00
7 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
8 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha Alpecin 0:00:00
9 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
10 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
11 Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy 0:00:00
12 Josef Cerný (Cze) CCC Team 0:00:00
13 Sean Bennett (USA) EF Education First 0:00:00
14 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
15 Rüdiger Selig (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
16 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Dimension Data 0:00:00
17 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
18 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama – FDJ 0:00:00
19 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
20 Marco Haller (AUT) Team Katusha Alpecin 0:00:00
21 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
22 Fabio Sabatini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
23 Jakub Mareczko (Ita) CCC Team 0:00:00
24 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
25 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
26 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
27 Florian Sénéchal (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
28 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 0:00:00
29 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
30 Lukasz Owsian (Pol) CCC Team 0:00:00
31 Amanuel Gebreigzabhier Werkilul (Eri) Team Dimension Data 0:00:00
32 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
33 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 0:00:00
34 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:00:00
35 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
36 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy 0:00:00
37 Matteo Montaguti (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
38 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
39 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:00:00
40 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:00:00
41 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:00:00
42 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
43 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:00:00
44 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
45 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:00:00
46 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
47 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
48 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
49 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
50 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
51 Mark Renshaw (Aus) Team Dimension Data 0:00:00
52 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama – FDJ 0:00:00
53 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
54 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) CCC Team 0:00:00
55 Kamil Gradek (Pol) CCC Team 0:00:00
56 Mikkel Frølich Honoré (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
57 Enrico Gasparotto (Ita) Team Dimension Data 0:00:00
58 Conor Dunne (Irl) Israel Cycling Academy 0:00:00
59 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
60 Thomas Leezer (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
61 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 0:00:00
62 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:00:00
63 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:00:00
64 José Rojas (Esp) Movistar Team 0:00:00
65 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:00:00
66 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:00:00
67 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha Alpecin 0:00:00
68 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:00:00
69 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 0:00:00
70 Dmitrii Strakhov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:00:00
71 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 0:00:00
72 Pavel Sivakov (Rus) Team Ineos 0:00:00
73 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:00:00
74 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
75 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:00
76 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:00:00
77 Jack Bauer (NZl) Mitchelton – Scott 0:00:00
78 Hugh Carthy (GBr) EF Education First 0:00:00
79 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama – FDJ 0:00:00
80 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
81 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:00:00
82 Edward Dunbar (Irl) Team Ineos 0:00:00
83 Nicola Conci (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
84 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
85 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
86 Andrea Garosio (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
87 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
88 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
89 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:00:00
90 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education First 0:00:00
91 Michael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 0:00:00
92 Miles Scotson (Aus) Groupama – FDJ 0:00:00
93 William Clarke (Aus) Trek – Segafredo 0:00:00
94 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
95 Nicola Bagioli (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
96 Amaro Antunes (Por) CCC Team 0:00:00
97 Lawrence Warbasse (USA) AG2R La Mondiale 0:00:00
98 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
99 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal 0:00:00
100 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
101 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:00:00
102 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 0:00:00
103 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:00:00
104 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
105 Rob Power (Aus) Team Sunweb 0:00:00
106 Brent Bookwalter (USA) Mitchelton – Scott 0:00:00
107 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
108 Cesare Benedetti (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
109 Danilo Wyss (SUI) Team Dimension Data 0:00:00
110 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
111 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
112 Antonio Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
113 Sacha Modolo (Ita) EF Education First 0:00:00
114 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
115 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
116 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:00:00
117 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
118 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:00:00
119 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
120 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:00:00
121 Awet Andemeskel (Swe) Israel Cycling Academy 0:00:00
122 Nathan Brown (USA) EF Education First 0:00:00
123 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) EF Education First 0:00:00
124 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:00:00
125 Antwan Tolhoek (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
126 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:00:00
127 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
128 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:00:00
129 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:00:00
130 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
131 Damiano Cima (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
132 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
133 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
134 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
135 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
136 Manuel Senni (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
137 Grega Bole (Slo) Bahrain Merida 0:00:48
138 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb 0:00:00
139 Nico Denz (GER) AG2R La Mondiale 0:00:00
140 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
141 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
142 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
143 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:00:00
144 Scott Davies (GBr) Team Dimension Data 0:00:00
145 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
146 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
147 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
148 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
149 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
150 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
151 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
152 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:00:00
153 Jhonatan Manuel Narvaez Prado (Ecu) Team Ineos 0:00:00
154 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
155 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
156 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb 0:00:00
157 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy 0:00:00
158 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
159 Ion Izaguirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
160 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team 0:00:00
161 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
162 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
163 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:00:00
164 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Team Ineos 0:00:00
165 Ruben Plaza (Esp) Israel Cycling Academy 0:00:00
166 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:00:00
167 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:00:00
168 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb 0:00:00
169 Laurens Ten Dam (Ned) CCC Team 0:00:00

Kapcsolódó bejegyzések
2019. június 1. szombat Feltre - Monte Avena (194,0 km) 1 BILBAO L. DE ARMENTIA
2019. május 31. péntek Treviso - San Martino di Castrozza (151,0 km) 1 CHAVES Esteban
2019.május 30. csütörtök Valdaora/Olang - Santa Maria di Sala (222,0 km) 1 CIMA Damiano (ITA)
2019. május 29. szerda Commezzadura - Anterselva/Antholz (181 km) 1 Nans Peters (Fra) AG2R La
1 CICCONE Giulio (TREK - SEGAFREDO) 5h 36’ 24” 2 HIRT Jan (ASTANA PRO TEAM)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.