Eredmények: Giro d’Italia 2019 – 11. szakasz

2019. május
Carpi – Novi Ligure
(221,0 km)

1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 5:17:26
2 Arnaud Démare (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
3 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
4 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
5 Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy 0:00:00
6 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
7 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:00:00
8 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Dimension Data 0:00:00
9 Jakub Mareczko (Ita) CCC Team 0:00:00
10 Sean Bennett (USA) EF Education First 0:00:00
11 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
12 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
13 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
14 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
15 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
16 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:00:00
17 José Rojas (Esp) Movistar Team 0:00:00
18 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
19 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
20 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
21 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:00:00
22 Nico Denz (GER) AG2R La Mondiale 0:00:00
23 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
24 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
25 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:00:00
26 Rüdiger Selig (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
27 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
28 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:00:00
29 Matteo Montaguti (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
30 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb 0:00:00
31 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
32 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
33 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
34 Grega Bole (Slo) Bahrain Merida 0:00:00
35 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha Alpecin 0:00:00
36 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:00:00
37 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
38 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
39 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
40 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 0:00:00
41 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:00:00
42 Lawrence Warbasse (USA) AG2R La Mondiale 0:00:00
43 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 0:00:00
44 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:00:00
45 Amaro Antunes (Por) CCC Team 0:00:00
46 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:00:00
47 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) EF Education First 0:00:00
48 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:00:00
49 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
50 Kamil Gradek (Pol) CCC Team 0:00:00
51 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
52 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:00:00
53 Cesare Benedetti (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
54 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
55 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:00:00
56 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
57 Pavel Sivakov (Rus) Team Ineos 0:00:00
58 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:00:00
59 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:00:00
60 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
61 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
62 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:00:00
63 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
64 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:00
65 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
66 Nicola Conci (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
67 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
68 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:00:00
69 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
70 Ruben Plaza (Esp) Israel Cycling Academy 0:00:00
71 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
72 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
73 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
74 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal 0:00:00
75 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
76 Lukasz Owsian (Pol) CCC Team 0:00:00
77 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:00:00
78 Antonio Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
79 Florian Sénéchal (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
80 Andrea Garosio (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
81 Fabio Sabatini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
82 Ion Izaguirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
83 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy 0:00:00
84 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb 0:00:00
85 Michael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 0:00:00
86 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:00:00
87 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
88 Edward Dunbar (Irl) Team Ineos 0:00:00
89 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF 0:00:00
90 Hugh Carthy (GBr) EF Education First 0:00:00
91 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:00:00
92 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
93 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
94 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
95 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:00:00
96 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 0:00:00
97 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
98 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 0:00:00
99 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
100 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
101 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
102 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb 0:00:00
103 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama – FDJ 0:00:00
104 Nathan Brown (USA) EF Education First 0:00:00
105 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
106 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Team Ineos 0:00:00
107 Enrico Gasparotto (Ita) Team Dimension Data 0:00:00
108 Amanuel Gebreigzabhier Werkilul (Eri) Team Dimension Data 0:00:00
109 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
110 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
111 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
112 William Clarke (Aus) Trek – Segafredo 0:00:00
113 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 0:00:00
114 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education First 0:00:00
115 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:00:00
116 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:00:00
117 Danilo Wyss (SUI) Team Dimension Data 0:00:00
118 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:00:00
119 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
120 Manuel Senni (Ita) Bardiani CSF 0:00:27
121 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:00:29
122 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:00:29
123 Nicola Bagioli (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:29
124 Jhonatan Manuel Narvaez Prado (Ecu) Team Ineos 0:00:29
125 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy 0:00:29
126 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:00:29
127 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:00:33
128 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team 0:00:33
129 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:00:33
130 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF 0:00:41
131 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:00:42
132 Antwan Tolhoek (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:42
133 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha Alpecin 0:00:42
134 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama – FDJ 0:00:45
135 Thomas Leezer (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:48
136 Conor Dunne (Irl) Israel Cycling Academy 0:00:48
137 Brent Bookwalter (USA) Mitchelton – Scott 0:01:10
138 Marco Haller (AUT) Team Katusha Alpecin 0:01:10
139 Mark Renshaw (Aus) Team Dimension Data 0:01:27
140 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:01:30
141 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:01:30
142 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:01:30
143 Josef Cerný (Cze) CCC Team 0:01:30
144 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:01:30
145 Awet Andemeskel (Swe) Israel Cycling Academy 0:01:30
146 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) CCC Team 0:01:30
147 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama – FDJ 0:01:45
148 Miles Scotson (Aus) Groupama – FDJ 0:01:45
149 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:01:57
150 Jack Bauer (NZl) Mitchelton – Scott 0:02:46
151 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF 0:02:46
152 Dmitrii Strakhov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:02:46
153 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 0:02:51
154 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 0:00:00
155 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:03:18
156 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:03:18
157 Scott Davies (GBr) Team Dimension Data 0:03:18
158 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal 0:03:18
159 Damiano Cima (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:03:50
160 Mikkel Frølich Honoré (Den) Deceuninck – Quick Step 0:04:24
161 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:04:24
162 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:04:24

Kapcsolódó bejegyzések
2019. június 1. szombat Feltre - Monte Avena (194,0 km) 1 BILBAO L. DE ARMENTIA
2019. május 31. péntek Treviso - San Martino di Castrozza (151,0 km) 1 CHAVES Esteban
2019.május 30. csütörtök Valdaora/Olang - Santa Maria di Sala (222,0 km) 1 CIMA Damiano (ITA)
2019. május 29. szerda Commezzadura - Anterselva/Antholz (181 km) 1 Nans Peters (Fra) AG2R La
1 CICCONE Giulio (TREK - SEGAFREDO) 5h 36’ 24” 2 HIRT Jan (ASTANA PRO TEAM)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.