Eredmények: Étolie de Besseges 2020 – 2. szakasz

2. szakasz
Milhaud – Poulx
2020. február 6. csütörtök
(156,1 km)

1 Magnus Cort Nielsen (Den) EF Pro Cycling 3:47:46
2 Edvald Boasson Hagen (Nor) NTT Pro Cycling Team 0:00:00
3 Tom Devriendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
4 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
5 Emiel Vermeulen (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:00
6 Alexander Krieger (GER) Alpecin – Fenix 0:00:00
7 Pierre Barbier (Fra) Nippo Delko Provence 0:00:00
8 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
9 Roy Jans (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:00
10 Biniam Girmay Hailu (Eri) Nippo Delko Provence 0:00:00
11 Jérémy Leveau (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:00
12 Jonas Koch (GER) CCC Team 0:00:00
13 Luca Mozzato (Ita) B&B Hotels – Vital Concept 0:00:00
14 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team 0:00:00
15 Mauro Finetto (Ita) Nippo Delko Provence 0:00:00
16 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
17 Roman Maikin (Rus) Cambodia Cycling Academy 0:00:00
18 Georg Zimmermann (GER) CCC Team 0:00:00
19 Franklin Six (Bel) Wallonie Bruxelles 0:00:00
20 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels – Vital Concept 0:00:00
21 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
22 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
23 Boy Van Poppel (Ned) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
24 Scott Thwaites (GBr) Alpecin – Fenix 0:00:00
25 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
26 Lindsay De Vylder (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
27 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
28 Alberto Bettiol (Ita) EF Pro Cycling 0:00:00
29 Ibon Ruiz Sedano (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
30 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
31 Julien Vermote (Bel) Cofidis 0:00:00
32 Samuel Leroux (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:00
33 Tom Dernies (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:00
34 Alexys Brunel (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
35 Xandro Meurisse (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
36 Arthur Vichot (Fra) B&B Hotels – Vital Concept 0:00:00
37 Daniel Alejandro Mendez Noreña (Col) Equipo Kern Pharma 0:00:00
38 Damien Touzé (Fra) Cofidis 0:00:00
39 Quinn Simmons (USA) Trek – Segafredo 0:00:00
40 Dries De Bondt (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:00
41 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
42 Laurens Huys (Bel) Wallonie Bruxelles 0:00:00
43 Michal Paluta (Pol) CCC Team 0:00:00
44 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:00:00
45 Sebastian Schönberger (AUT) B&B Hotels – Vital Concept 0:00:00
46 Kévin Geniets (Lux) Groupama – FDJ 0:00:00
47 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
48 Mathieu Burgaudeau (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
49 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:00:00
50 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
51 Aimé De Gendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:00:00
52 Romain Hardy (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
53 Senne Leysen (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:00
54 Flavien Maurelet (Fra) St Michel – Auber 93 0:00:00
55 Thomas Boudat (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:00
56 Jimmy Janssens (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:00
57 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:00:00
58 Simon Clarke (Aus) EF Pro Cycling 0:00:00
59 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
60 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
61 Aurélien Paret-Peintre (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
62 Ludovic Robeet (Bel) Wallonie Bruxelles 0:00:00
63 Alessandro Fedeli (Ita) Nippo Delko Provence 0:00:00
64 Julien Antomarchi (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:08
65 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:00:08
66 Jordan Levasseur (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:11
67 Diego Rosa (Ita) Team Arkéa – Samsic 0:00:13
68 Romain Le Roux (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:13
69 Michael Valgren Hundahl (Den) NTT Pro Cycling Team 0:00:30
70 Filippo Baroncini (Ita) Beltrami TSA – Marchiol 0:00:32
71 Samy Aurignac (Fra) Cambodia Cycling Academy 0:00:37
72 Anthony Maldonado (Fra) St Michel – Auber 93 0:00:37
73 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie 0:00:49
74 Sean Bennett (USA) EF Pro Cycling 0:01:01
75 Andreas Nielsen (Den) NTT Pro Cycling Team 0:01:07
76 Luc Wirtgen (Lux) Wallonie Bruxelles 0:01:17
77 Florian Dumourier (Fra) Cambodia Cycling Academy 0:01:17
78 Maxime Cam (Fra) B&B Hotels – Vital Concept 0:01:27
79 Jérôme Cousin (Fra) Total Direct Energie 0:01:28
80 Clément Russo (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:01:28
81 Roger Adria Oliveras (Esp) Equipo Kern Pharma 0:01:28
82 Sasha Weemaes (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:28
83 Jakub Mareczko (Ita) CCC Team 0:01:28
84 Thomas Pesenti (Ita) Beltrami TSA – Marchiol 0:01:28
85 Nicolò Parisini (Ita) Beltrami TSA – Marchiol 0:01:28
86 Sebastian Langeveld (Ned) EF Pro Cycling 0:01:28
87 Emmanuel Morin (Fra) Cofidis 0:01:28
88 Alfdan De Decker (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:01:43
89 Baptiste Bleier (Fra) St Michel – Auber 93 0:02:02
90 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:10
91 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:10
92 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis 0:02:10
93 Atsushi Oka (Jpn) Nippo Delko Provence 0:02:10
94 Kamil Malecki (Pol) CCC Team 0:02:10
95 Arnaud Courteille (Fra) B&B Hotels – Vital Concept 0:02:10
96 Bryan Alaphilippe (Fra) St Michel – Auber 93 0:02:10
97 Michael Gogl (AUT) NTT Pro Cycling Team 0:02:10
98 Tony Hurel (Fra) St Michel – Auber 93 0:02:10
99 Alan Riou (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:02:10
100 Morné Van Niekerk (RSA) St Michel – Auber 93 0:02:10
101 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie 0:02:10
102 Lionel Taminiaux (Bel) Wallonie Bruxelles 0:02:10
103 Francisco Galvan Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:03:47
104 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie 0:03:47
105 Jay Robert Thomson (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:04:01
106 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:04:01
107 Ben O’Connor (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:04:01
108 José Gonçalves (Por) Nippo Delko Provence 0:04:01
109 Alexandar Richardson (GBr) Alpecin – Fenix 0:04:02
110 Kamil Gradek (Pol) CCC Team 0:04:02
111 Jasper De Plus (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:04:02
112 Robbe Ghys (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:04:02
113 Simon Guglielmi (Fra) Groupama – FDJ 0:04:02
114 Julius Van Den Berg (Ned) EF Pro Cycling 0:04:20
115 Adrien Guillonnet (Fra) St Michel – Auber 93 0:06:37
116 Massimo Orlandi (Ita) Beltrami TSA – Marchiol 0:06:37
117 Matúš Štocek (Svk) Beltrami TSA – Marchiol 0:07:28
118 Emils Liepins (Lat) Trek – Segafredo 0:08:30
119 Logan Owen (USA) EF Pro Cycling 0:08:30
120 Charles Quarterman (GBr) Trek – Segafredo 0:08:30
121 Gregorio Ferri (Ita) Beltrami TSA – Marchiol 0:08:33
122 Florian Hudry (Fra) Cambodia Cycling Academy 0:08:33
123 Fumiyuki Beppu (Jpn) Nippo Delko Provence 0:09:49
124 Martin Bouzas Rey (Esp) Equipo Kern Pharma 0:09:49
125 Marco Grendene (Ita) Beltrami TSA – Marchiol 0:09:49
126 Christophe Masson (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:09:49
127 José Herrada (Esp) Cofidis 0:09:49
128 Sean De Bie (Bel) Wallonie Bruxelles 0:09:49
129 Kris Boeckmans (Bel) B&B Hotels – Vital Concept 0:09:49
130 Thimo Willems (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:09:55
131 Marti Marquez Roman (Esp) Equipo Kern Pharma 0:10:38
132 Danny Van Poppel (Ned) Circus – Wanty Gobert 0:10:41
D

Kapcsolódó bejegyzések
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 18:49:00 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
5. szakasz 2020. március 12. Gannat - La Côte-Saint-André (227,0 km)  1 Niccolò Bonifazio (Ita)
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 13:30:58 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
4. szakasz 2020. március 11. Saint-Amand-Montrond - Saint-Amand-Montrond (15,5 km / egyéni időfutam) 1 Søren
3. szakasz 2020. március 10. Chalette-sur-Loing - La Châtre (214,0 km) 1 Ivan Garcia Cortina

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.