Eredmények: Critérium du Dauphiné 2019 – 3. szakasz

2019. június 11. kedd
Le Puy-en-Velay – Riom
(177,0 km)

1 SAM BENNETT (BORA – HANSGROHE) 04H 15′ 25” –
2 WOUT VAN AERT (TEAM JUMBO – VISMA) 04H 15′ 25” –
3 DAVIDE BALLERINI (ASTANA PRO TEAM) 04H 15′ 25” –
4 CLÉMENT VENTURINI (AG2R LA MONDIALE) 04H 15′ 25” –
5 EDWARD THEUNS (TREK – SEGAFREDO) 04H 15′ 25” –
6 EDVALD BOASSON HAGEN (TEAM DIMENSION DATA) 04H 15′ 25” –
7 ALVARO JOSE HODEG CHAGUI (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 04H 15′ 25” –
8 JENS DEBUSSCHERE (TEAM KATUSHA ALPECIN) 04H 15′ 25” –
9 LUKA MEZGEC (MITCHELTON – SCOTT) 04H 15′ 25” –
10 BJORG LAMBRECHT (LOTTO SOUDAL) 04H 15′ 25” –
11 MAGNUS CORT NIELSEN (ASTANA PRO TEAM) 04H 15′ 25” –
12 CASPER PHILLIP PEDERSEN (TEAM SUNWEB) 04H 15′ 25” –
13 ZDENEK ŠTYBAR (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 04H 15′ 25” –
14 JONAS KOCH (CCC TEAM) 04H 15′ 25” –
15 ANDRÉ GREIPEL (TEAM ARKEA – SAMSIC) 04H 15′ 25” –
16 OLIVER NAESEN (AG2R LA MONDIALE) 04H 15′ 25” –
17 SONNY COLBRELLI (BAHRAIN – MERIDA) 04H 15′ 25” –
18 RUDY MOLARD (GROUPAMA – FDJ) 04H 15′ 25” –
19 GUILLAUME MARTIN (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 04H 15′ 25” –
20 SHANE ARCHBOLD (BORA – HANSGROHE) 04H 15′ 25” –
21 LORRENZO MANZIN (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 04H 15′ 25” –
22 FABIEN DOUBEY (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 04H 15′ 25” –
23 RÉMI CAVAGNA (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 04H 15′ 25” –
24 NEILSON POWLESS (TEAM JUMBO – VISMA) 04H 15′ 25” –
25 JORIS NIEUWENHUIS (TEAM SUNWEB) 04H 15′ 25” –
26 EMANUEL BUCHMANN (BORA – HANSGROHE) 04H 15′ 25” –
27 ALEXEY LUTSENKO (ASTANA PRO TEAM) 04H 15′ 25” –
28 HARM VANHOUCKE (LOTTO SOUDAL) 04H 15′ 25” –
29 DARYL IMPEY (MITCHELTON – SCOTT) 04H 15′ 25” –
30 IAN STANNARD (TEAM INEOS) 04H 15′ 25” –
31 THIBAUT PINOT (GROUPAMA – FDJ) 04H 15′ 25” –
32 ANTHONY ROUX (GROUPAMA – FDJ) 04H 15′ 25” –
33 VASIL KIRYIENKA (TEAM INEOS) 04H 15′ 25” –
34 JACK HAIG (MITCHELTON – SCOTT) 04H 15′ 25” –
35 ODD CHRISTIAN EIKING (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 04H 15′ 25” –
36 CHRISTOPH PFINGSTEN (BORA – HANSGROHE) 04H 15′ 25” –
37 FLORIAN VACHON (TEAM ARKEA – SAMSIC) 04H 15′ 25” –
38 NIKLAS EG (TREK – SEGAFREDO) 04H 15′ 25” –
39 NAIRO QUINTANA (MOVISTAR TEAM) 04H 15′ 25” –
40 DYLAN TEUNS (BAHRAIN – MERIDA) 04H 15′ 25” –
41 GREGOR MÜHLBERGER (BORA – HANSGROHE) 04H 15′ 25” –
42 CHRIS FROOME (TEAM INEOS) 04H 15′ 25” –
43 NICOLAS EDET (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 04H 15′ 25” –
44 ALBERTO BETTIOL (EF EDUCATION FIRST) 04H 15′ 25” –
45 JULIUS VAN DEN BERG (EF EDUCATION FIRST) 04H 15′ 25” –

teljes lista később!

Kapcsolódó bejegyzések
1. szakasz 2020. január 21. kedd Tanunda - Tanunda (150,0 km / 5x 30,0 km)
Ezzel pedig szép lassan lezárnak tekinthető az átigazolási szezon.  Várható volt, hogy Bennett, aki 13
Ibi - Alicante (188,0 km) 1 Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe 4:25:02 2 Edward Theuns
1 Giulio Ciccone (Ita) Trek - Segafredo 23:14:55 2 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck - Quick
6. szakasz 2019. július Mulhouse - La Planche des Belles Filles (160,5 km) 1 Dylan

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.