TOURázzunk együtt

Országúti kerékpársport bölcsész szemmel

Az első szakaszon aratott győzelmével, Romain Bardet öltheti magára a sárga trikót.

Romain Bardet sárga trikóban a 2024-es Tour de France 1. szakasz utáni eredményhirdetésen

 

01 BARDET Romain Team dsm-firmenich PostNL 05:07:22
02 VAN DEN BROEK Frank Team dsm-firmenich PostNL + 00
03 VAN AERT Wout Team Visma | Lease a Bike + 05
04 POGACAR Tadej UAE Team Emirates + 05
05 VAN GILS Maxim Lotto Dstny + 05
06 ARANBURU Alex Movistar Team + 05
07 PEDERSEN Mads Lidl-Trek + 05
08 EVENEPOEL Remco Soudal Quick-Step + 05
09 BILBAO Pello Bahrain Victorious + 05
10 BETTIOL Alberto EF Education-EasyPost + 05
11 PIDCOCK Tom INEOS Grenadiers + 05
12 BERNAL Egan INEOS Grenadiers + 05
13 VAN WILDER Ilan Soudal Quick-Step + 05
14 CAMPENAERTS Victor Lotto Dstny + 05
15 HINDLEY Jai Red Bull-BORA-hansgrohe + 05
16 VINGEGAARD Jonas Team Visma | Lease a Bike + 05
17 GEE Derek Israel-Premier Tech + 05
18 VLASOV Aleksandr Red Bull-BORA-hansgrohe + 05
19 SKUJINS Toms Lidl-Trek + 05
20 THOMAS Geraint INEOS Grenadiers + 05
21 CRAS Steff TotalEnergies + 05
22 CARAPAZ Richard EF Education-EasyPost + 05
23 JORGENSON Matteo Team Visma | Lease a Bike + 05
24 JOHANNESSEN Tobias Halland Uno-X Mobility + 05
25 MARTIN Guillaume Cofidis + 05
26 MAS Enric Movistar Team + 05
27 HAIG Jack Bahrain Victorious + 05
28 RODRIGUEZ Carlos INEOS Grenadiers + 05
29 ONLEY Oscar Team dsm-firmenich PostNL + 05
30 EIKING Odd Christian Uno-X Mobility + 05
31 CICCONE Giulio Lidl-Trek + 05
32 LANDA Mikel Soudal Quick-Step + 05
33 KULSET Johannes Uno-X Mobility + 05
34 ROGLIC Primoz Red Bull-BORA-hansgrohe + 05
35 DE PLUS Laurens INEOS Grenadiers + 05
36 YATES Simon Team Jayco-AlUla + 05
37 AYUSO Juan UAE Team Emirates + 05
38 BARGUIL Warren Team dsm-firmenich PostNL + 05
39 COSTA Rui EF Education-EasyPost + 05
40 HARPER Chris Team Jayco-AlUla + 05
41 GALL Felix Decathlon AG2R La Mondiale + 05
42 ARMIRAIL Bruno Decathlon AG2R La Mondiale + 05
43 ALMEIDA Joao UAE Team Emirates + 05
44 SIVAKOV Pavel UAE Team Emirates + 05
45 YATES Adam UAE Team Emirates + 05
46 ROMO Javier Movistar Team + 05
47 BUITRAGO Santiago Bahrain Victorious + 05
48 MEINTJES Louis Intermarché-Wanty + 05
49 KWIATKOWSKI Michal INEOS Grenadiers + 16
50 HEALY Ben EF Education-EasyPost + 18
51 POWLESS Neilson EF Education-EasyPost + 34
52 KELDERMAN Wilco Team Visma | Lease a Bike + 38
53 BERNARD Julien Lidl-Trek + 01:24
54 VERONA Carlos Lidl-Trek + 01:24
55 MADOUAS Valentin Groupama-FDJ + 01:41
56 VERVAEKE Louis Soudal Quick-Step + 09:00
57 GIBBONS Ryan Lidl-Trek + 09:00
58 FORMOLO Davide Movistar Team + 14:16
59 TRATNIK Jan Team Visma | Lease a Bike + 14:16
60 JUNGELS Bob Red Bull-BORA-hansgrohe + 15:03
61 ABRAHAMSEN Jonas Uno-X Mobility + 15:03
62 TEJADA Harold Astana Qazaqstan Team + 15:03
63 BEULLENS Cédric Lotto Dstny + 18:46
64 OLIVEIRA Nelson Movistar Team + 18:46
65 PAGE Hugo Intermarché-Wanty + 18:46
66 LAURANCE Axel Alpecin-Deceuninck + 18:46
67 LAPEIRA Paul Decathlon AG2R La Mondiale + 18:46
68 PACHER Quentin Groupama-FDJ + 18:46
69 RODRIGUEZ Cristian ARKEA-B&B HOTELS + 18:46
70 GRELLIER Fabien TotalEnergies + 18:46
71 GENIETS Kevin Groupama-FDJ + 18:46
72 VAN MOER Brent Lotto Dstny + 18:46
73 KRAGH ANDERSEN Søren Alpecin-Deceuninck + 18:46
74 FUGLSANG Jakob Israel-Premier Tech + 18:46
75 NEILANDS Krists Israel-Premier Tech + 18:46
76 GOOSSENS Kobe Intermarché-Wanty + 18:46
77 KÜNG Stefan Groupama-FDJ + 18:46
78 SOLER Marc UAE Team Emirates + 18:46
79 GRÉGOIRE Romain Groupama-FDJ + 18:46
80 MOHORIC Matej Bahrain Victorious + 18:46
81 CASTROVIEJO Jonathan INEOS Grenadiers + 18:46
82 IZAGIRRE Ion Cofidis + 18:46
83 HERRADA Jesus Cofidis + 18:46
84 HOULE Hugo Israel-Premier Tech + 18:46
85 MOSCON Gianni Soudal Quick-Step + 18:46
86 VANHOUCKE Harm Lotto Dstny + 18:46
87 VERMEERSCH Gianni Alpecin-Deceuninck + 18:46
88 VAN DER POEL Mathieu Alpecin-Deceuninck + 18:46
89 BENOOT Tiesj Team Visma | Lease a Bike + 18:46
90 LEMMEN Bart Team Visma | Lease a Bike + 18:46
91 LUTSENKO Alexey Astana Qazaqstan Team + 24:40
92 CORT Magnus Uno-X Mobility + 24:40
93 TILLER Rasmus Uno-X Mobility + 24:43
94 STUYVEN Jasper Lidl-Trek + 24:43
95 ARNDT Nikias Bahrain Victorious + 24:43
96 DE LIE Arnaud Lotto Dstny + 29:14
97 GRIGNARD Sébastien Lotto Dstny + 29:14
98 WELLENS Tim UAE Team Emirates + 29:14
99 WÆRENSKJOLD Søren Uno-X Mobility + 29:14
100 EEKHOFF Nils Team dsm-firmenich PostNL + 29:14
101 DÉMARE Arnaud ARKEA-B&B HOTELS + 29:14
102 DENZ Nico Red Bull-BORA-hansgrohe + 29:14
103 DEGENKOLB John Team dsm-firmenich PostNL + 29:14
104 POLITT Nils UAE Team Emirates + 29:14
105 DUJARDIN Sandy TotalEnergies + 29:14
106 RUSSO Clément Groupama-FDJ + 29:14
107 DECLERCQ Tim Lidl-Trek + 29:14
108 JEGAT Jordan TotalEnergies + 29:14
109 NAESEN Oliver Decathlon AG2R La Mondiale + 29:14
110 TURGIS Anthony TotalEnergies + 29:14
111 PETERS Nans Decathlon AG2R La Mondiale + 29:14
112 VAN DEN BERG Marijn EF Education-EasyPost + 29:14
113 GODON Dorian Decathlon AG2R La Mondiale + 29:14
114 BISSEGGER Stefan EF Education-EasyPost + 29:14
115 PRODHOMME Nicolas Decathlon AG2R La Mondiale + 29:14
116 SOBRERO Matteo Red Bull-BORA-hansgrohe + 29:14
117 GHYS Robbe Alpecin-Deceuninck + 29:14
118 TURNER Ben INEOS Grenadiers + 29:14
119 LAPORTE Christophe Team Visma | Lease a Bike + 29:14
120 WRIGHT Fred Bahrain Victorious + 29:14
121 BAUHAUS Phil Bahrain Victorious + 29:14
122 GIRMAY Biniam Intermarché-Wanty + 29:14
123 PEDERSEN Casper Soudal Quick-Step + 29:14
124 QUINN Sean EF Education-EasyPost + 29:14
125 GESCHKE Simon Cofidis + 29:14
126 VAN POPPEL Danny Red Bull-BORA-hansgrohe + 29:14
127 DURBRIDGE Luke Team Jayco-AlUla + 29:14
128 MARTINEZ Lenny Groupama-FDJ + 29:14
129 ZIMMERMANN Georg Intermarché-Wanty + 29:14
130 BURGAUDEAU Mathieu TotalEnergies + 29:14
131 JUUL-JENSEN Christopher Team Jayco-AlUla + 29:14
132 ALLEGAERT Piet Cofidis + 29:14
133 TEUNISSEN Mike Intermarché-Wanty + 29:14
134 POELS Wout Bahrain Victorious + 29:14
135 COQUARD Bryan Cofidis + 29:14
136 GAUDU David Groupama-FDJ + 29:14
137 WILLIAMS Stephen Israel-Premier Tech + 29:14
138 BOIVIN Guillaume Israel-Premier Tech + 29:14
139 VAUQUELIN Kévin ARKEA-B&B HOTELS + 29:14
140 MEZGEC Luka Team Jayco-AlUla + 29:14
141 STEWART Jake Israel-Premier Tech + 29:14
142 BENNETT Sam Decathlon AG2R La Mondiale + 29:14
143 HALLER Marco Red Bull-BORA-hansgrohe + 29:14
144 MATTHEWS Michael Team Jayco-AlUla + 29:14
145 MÜHLBERGER Gregor Movistar Team + 29:14
146 ACKERMANN Pascal Israel-Premier Tech + 29:14
147 LAZKANO Oier Movistar Team + 29:14
148 CHAMPOUSSIN Clément ARKEA-B&B HOTELS + 29:14
149 GARCÍA Raúl ARKEA-B&B HOTELS + 29:14
150 DRIZNERS Jarrad Lotto Dstny + 29:14
151 DILLIER Silvan Alpecin-Deceuninck + 30:18
152 REINDERS Elmar Team Jayco-AlUla + 30:18
153 CAPIOT Amaury ARKEA-B&B HOTELS + 30:18
154 RENARD Alexis Cofidis + 30:18
155 GACHIGNARD Thomas TotalEnergies + 30:18
156 GROENEWEGEN Dylan Team Jayco-AlUla + 30:18
157 PHILIPSEN Jasper Alpecin-Deceuninck + 30:18
158 LAMPAERT Yves Soudal Quick-Step + 30:18
159 REX Laurenz Intermarché-Wanty + 30:18
160 KRISTOFF Alexander Uno-X Mobility + 30:18
161 MCLAY Daniel ARKEA-B&B HOTELS + 30:18
162 HIRT Jan Soudal Quick-Step + 30:18
163 THIJSSEN Gerben Intermarché-Wanty + 30:18
164 VERCHER Mattéo TotalEnergies + 30:18
165 GAVIRIA Fernando Movistar Team + 30:18
166 MOZZATO Luca ARKEA-B&B HOTELS + 30:18
167 ZINGLE Axel Cofidis + 30:18
168 FEDOROV Yevgeniy Astana Qazaqstan Team + 39:12
169 BALLERINI Davide Astana Qazaqstan Team + 39:12
170 RICKAERT Jonas Alpecin-Deceuninck + 39:12
171 MØRKØV Michael Astana Qazaqstan Team + 39:12
172 WELTEN Bram Team dsm-firmenich PostNL + 39:12
173 BOL Cees Astana Qazaqstan Team + 39:12
174 CAVENDISH Mark Astana Qazaqstan Team + 39:12
175 JAKOBSEN Fabio Team dsm-firmenich PostNL + 39:12
DNF GAZZOLI Michele Astana Qazaqstan Team

Következő szakaszok

 

 



 

Érdekességek a Tour de France történetéből