TOURázzunk együtt

Országúti kerékpársport bölcsész szemmel

Az első versenyző 13:05-kor rajtol. Az utosló 17:00-kor.

58 13:05:00 MØRKØV Michael SOQ DEN
2 192 13:06:00 BOL Cees AST NED
3 194 13:07:00 FEDOROV Yevgeniy AST KAZ
4 185 13:08:00 FRISON Frederik LTD BEL
5 128 13:09:00 ZINGLE Axel COF FRA
6 64 13:10:00 BAUHAUS Phil TBV GER
7 144 13:11:00 EDMONDSON Alexander DSM AUS
8 148 13:12:00 WELSFORD Sam DSM AUS
9 142 13:13:00 DEGENKOLB John DSM GER
10 76 13:14:00 MEEUS Jordi BOH BEL
11 127 13:15:00 RENARD Alexis COF FRA
12 164 13:16:00 GROENEWEGEN Dylan JAY NED
13 115 13:17:00 PETIT Adrien ICW FRA
14 207 13:18:00 WÆRENSKJOLD Søren UXT NOR
15 145 13:19:30 EEKHOFF Nils DSM NED
16 183 13:21:00 DE BUYST Jasper LTD BEL
17 196 13:22:30 MOSCON Gianni AST ITA
18 168 13:24:00 REINDERS Elmar JAY NED
19 178 13:25:30 PICHON Laurent ARK FRA
20 55 13:27:00 DEVENYNS Dries SOQ BEL
21 177 13:28:30 MOZZATO Luca ARK ITA
22 188 13:30:00 VERMEERSCH Florian LTD BEL
23 201 13:31:30 KRISTOFF Alexander UXT NOR
24 12 13:33:00 BJERG Mikkel UAD DEN
25 211 13:34:30 SAGAN Peter TEN SVK
26 54 13:36:00 DECLERCQ Tim SOQ BEL
27 34 13:37:30 LE GAC Olivier GFC FRA
28 172 13:39:00 BIERMANS Jenthe ARK BEL
29 163 13:40:30 DURBRIDGE Luke JAY AUS
30 103 13:42:00 GOGL Michael ADC AUT
31 63 13:43:30 ARNDT Nikias TBV GER
32 152 13:45:00 BOIVIN Guillaume IPT CAN
33 111 13:46:30 GIRMAY Biniam ICW ERI
34 105 13:48:00 KRAGH ANDERSEN Søren ADC DEN
35 166 13:49:30 JENSEN Juul Christopher JAY DEN
36 102 13:51:00 DILLIER Silvan ADC SUI
37 167 13:52:30 MEZGEC Luka JAY SLO
38 78 13:54:00 VAN POPPEL Danny BOH NED
39 205 13:55:30 TILLER Rasmus UXT NOR
40 18 13:57:00 TRENTIN Matteo UAD ITA
41 42 13:58:30 AMADOR Andrey EFE CRC
42 86 14:00:00 PEDERSEN Mads LTK DEN
43 116 14:01:30 SMITH Dion ICW NZL
44 107 14:03:00 RICKAERT Jonas ADC BEL
45 84 14:04:30 KIRSCH Alex LTK LUX
46 57 14:06:00 LAMPAERT Yves SOQ BEL
47 53 14:07:30 CAVAGNA Rémi SOQ FRA
48 15 14:09:00 LAENGEN Vegard Stake UAD NOR
49 69 14:10:30 WRIGHT Fred TBV GBR
50 104 14:12:00 HERMANS Quinten ADC BEL
51 106 14:13:30 PHILIPSEN Jasper ADC BEL
52 153 14:15:00 CLARKE Simon IPT AUS
53 93 14:16:30 COSNEFROY Benoit ACT FRA
54 122 14:18:00 COQUARD Bryan COF FRA
55 218 14:19:30 TURGIS Anthony TEN FRA
56 203 14:21:00 CHARMIG Anthon UXT DEN
57 117 14:22:30 TEUNISSEN Mike ICW NED
58 212 14:24:00 BOASSON-HAGEN Edvald TEN NOR
59 157 14:25:30 STRONG Corbin IPT NZL
60 217 14:27:00 OSS Daniel TEN ITA
61 206 14:28:30 TRÆEN Torstein UXT NOR
62 45 14:30:00 NIELSEN Magnus Cort EFE DEN
63 52 14:31:30 ASGREEN Kasper SOQ DEN
64 5 14:33:00 LAPORTE Christophe TJV FRA
65 8 14:34:30 VAN HOOYDONCK Nathan TJV BEL
66 215 14:36:00 FERRON Valentin TEN FRA
67 43 14:37:30 BETTIOL Alberto EFE ITA
68 125 14:39:00 LAFAY Victor COF FRA
69 175 14:40:30 GUGLIELMI Simon ARK FRA
70 98 14:42:00 PETERS Nans ACT FRA
71 73 14:43:30 HALLER Marco BOH AUT
72 202 14:45:00 ABRAHAMSEN Jonas UXT NOR
73 94 14:46:30 DEWULF Stan ACT BEL
74 184 14:48:00 EENKHOORN Pascal LTD NED
75 96 14:49:30 NAESEN Oliver ACT BEL
76 113 14:51:00 COSTA Rui ICW POR
77 82 14:52:30 GALLOPIN Tony LTK FRA
78 162 14:54:00 CRADDOCK G Lawson JAY USA
79 75 14:55:30 KONRAD Patrick BOH AUT
80 48 14:57:00 URAN Rigoberto EFE COL
81 112 14:58:30 CALMEJANE Lilian ICW FRA
82 216 15:00:00 LATOUR Pierre TEN FRA
83 38 15:01:30 VAN DEN BERG Lars GFC NED
84 126 15:03:00 PEREZ Anthony COF FRA
85 88 15:04:30 STUYVEN Jasper LTK BEL
86 147 15:06:00 VERMAERKE Kevin DSM USA
87 67 15:07:30 MOHORIC Matej TBV SLO
88 143 15:09:00 DINHAM Matthew DSM AUS
89 85 15:10:30 LOPEZ PEREZ Juan Pedro LTK ESP
90 36 15:12:00 PACHER Quentin GFC FRA
91 174 15:13:30 DELAPLACE Anthony ARK FRA
92 77 15:15:00 POLITT Nils BOH GER
93 23 15:16:30 FRAILE MATARRANZ Omar IGD ESP
94 118 15:18:00 ZIMMERMANN Georg ICW GER
95 176 15:19:30 LOUVEL Matis ARK FRA
96 101 15:21:00 VAN DER POEL Mathieu ADC NED
97 46 15:22:30 POWLESS Neilson EFE USA
98 17 15:24:00 SOLER Marc UAD ESP
99 156 15:25:30 SCHULTZ Nicholas IPT AUS
100 123 15:27:00 GESCHKE Simon COF GER
101 173 15:28:30 CHAMPOUSSIN Clément ARK FRA
102 182 15:30:00 CAMPENAERTS Victor LTD BEL
103 187 15:31:30 VAN GILS Maxim LTD BEL
104 33 15:33:00 KÜNG Stefan GFC SUI
105 208 15:34:30 WILSLY Gregaard Jonas UXT DEN
106 137 15:36:00 OLIVEIRA Nelson MOV POR
107 97 15:37:30 PARET PEINTRE Aurélien ACT FRA
108 24 15:39:00 KWIATKOWSKI Michal IGD POL
109 133 15:40:30 ARANBURU DEBA Alex MOV ESP
110 135 15:42:00 JORGENSON Matteo MOV USA
111 136 15:43:30 MÜHLBERGER Gregor MOV AUT
112 154 15:45:00 HOULE Hugo IPT CAN
113 124 15:46:30 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion COF ESP
114 155 15:48:00 NEILANDS Krists IPT LAT
115 7 15:49:30 VAN BAARLE Dylan TJV NED
116 204 15:51:00 JOHANNESSEN Tobias Halland UXT NOR
117 195 15:52:30 LUTSENKO Alexey AST KAZ
118 32 15:54:00 GENIETS Kévin GFC LUX
119 146 15:55:30 HAMILTON Christopher DSM AUS
120 151 15:57:00 WOODS Michael IPT CAN
121 66 15:58:30 HAIG Jack TBV AUS
122 51 16:00:00 ALAPHILIPPE Julian SOQ FRA
123 158 16:01:30 TEUNS Dylan IPT BEL
124 81 16:03:00 CICCONE Giulio LTK ITA
125 134 16:04:30 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka MOV ESP
126 21 16:06:00 BERNAL Egan IGD COL
127 68 16:07:30 POELS Wout TBV NED
128 2 16:09:00 BENOOT Tiesj TJV BEL
129 74 16:10:30 JUNGELS Bob BOH LUX
130 198 16:12:00 TEJADA CANACUE Harold Alfonso AST COL
131 83 16:13:30 JENSEN Skjelmose Mattias LTK DEN
132 213 16:15:00 BURGAUDEAU Mathieu TEN FRA
133 171 16:16:30 BARGUIL Warren ARK FRA
134 14 16:18:00 GROSSSCHARTNER Felix UAD AUT
135 6 16:19:30 VAN AERT Wout TJV BEL
136 91 16:21:00 O'CONNOR Ben ACT AUS
137 35 16:22:30 MADOUAS Valentin GFC FRA
138 92 16:24:00 BERTHET Clément ACT FRA
139 3 16:25:30 KELDERMAN Wilco TJV NED
140 165 16:27:00 HARPER Chris JAY AUS
141 16 16:28:30 MAJKA Rafal UAD POL
142 22 16:30:00 CASTROVIEJO Jonathan IGD ESP
143 72 16:32:00 BUCHMANN Emanuel BOH GER
144 62 16:34:00 LANDA Mikel TBV ESP
145 37 16:36:00 PINOT Thibaut GFC FRA
146 26 16:38:00 PIDCOCK Thomas IGD GBR
147 95 16:40:00 GALL Felix ACT AUT
148 121 16:42:00 MARTIN Guillaume COF FRA
149 31 16:44:00 GAUDU David GFC FRA
150 161 16:46:00 YATES Simon JAY GBR
151 65 16:48:00 BILBAO LOPEZ Pello TBV ESP
152 4 16:50:00 KUSS Sepp TJV USA
153 71 16:52:00 HINDLEY Jai BOH AUS
154 19 16:54:00 YATES Adam UAD GBR
155 27 16:56:00 RODRIGUEZ CANO Carlos IGD ESP
156 11 16:58:00 POGACAR Tadej UAD SLO
157 1 17:00:00 VINGEGAARD Jonas TJV DEN

TOUR DE FRANCE 2023 16. SZAKASZ

Tour de France egyéni időfuts! programja.

Időfutam a Tour de France -on (TDF 2023 16.szakasz)

TOUR DE FRANCE EGYÉNI IDŐFUTAM Tour de France 2023 16. szakasz 2023. július 18. Passy – Combloux 22,4 km   Az utolsó […]

Összetett állása a 3. hét előtt

Jonas Vingegaard vezeti az Tour de France összetett állását az utolsó hét előtt.

Tour de France összetett állása

A címvédő dán versenyző, Jonas Vingegaard vezeti a Tour de France összetettjét az utolsó hét előtt. Tour de France 2023 összetett 1 […]

TOUR DE FRANCE 2023 17. SZAKASZ

Kuurne-Brussel-Kuurne 2024 rajtlista

76. Kuurne-Brussel-Kuurne 2024 február 25 Rajtlista Team Visma | Lease a Bike (WT) 1 BENOOT Tiesj 2 VAN AERT Wout 3 VAN […]

A HARMADIK HÉT PROGRAMJA

Áttekintő térkép Tour de France 2023

Tour de France 2023 harmadik hét programja

Tour de France 2023 július 1-23. Az utolsó hét programja. Szakaszok 16-21. (2023. július 18 – 23.) 16. szakasz 2023. július 18. […]