2019. október 12. szombat Kapcsolódó bejegyzések Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – Surrey Classic 2019 – Rajtlista 2019. szeptember 04. BORA – HANSGROHE (BOH) WorldTeam 1 DRUCKER Jean Pierre (Lux) 2 ARCHBOLD TourTovább

TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BERNARD Julien (Fra) 3 CICCONE Giulio (Ita) 4 GOGL Michael (AUT) 5 MOSCHETTI Matteo (Ita) 6 PORTE Richie (Aus) 7 SKUJINS Toms (Lat) TEAM JUMBO – VISMA (TJV) WorldTeam 11 BOUWMAN Koen (Ned) 12 DE TIER Floris (Bel) 13 LINDEMANTovább

2019. október 5. szombat Belgium Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL GP Bruno Beghelli 2019 – Rajtlista TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BERNARD Julien (Fra) 3 CICCONE Giro dell’EmiliaTovább

2019. október 5. szombat Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Prudential RideLondon – Surrey Classic 2019 – Rajtlista 2019. szeptember 04. BORA – HANSGROHE (BOH) WorldTeam 1 DRUCKER Jean Pierre (Lux) 2 ARCHBOLD TourTovább

2019. szeptember 29. vasárnap Kapcsolódó bejegyzések 2019 immáron tagadhatatlanul a fiatalok éve – Yorkshire 2019 -Férfi elit mezőnyverseny- Összefoglaló A világbajnokságon is folytatódott az egész szezonra jellemző trend: komoly léptékű, radikális őrségváltás zajlik az Végeredmény: Yorkshire 2019 – férfi elit mezőnyverseny 1 PEDERSEN Mads DEN 6:27:28 (40,370 km/h) 2 TRENTINTovább

2019. szeptember 04. Kapcsolódó bejegyzések Végeredmény: Prudential RideLondon-Surrey 2019 2019. augusztus 4. vasárnap London/Bushy Park – London/The Mall (169,0 km) 1 Elia VIVIANI (ITA) Clasica San Sebastian 2019 – Rajtlista 2019. augusztus 3. szombat   Deceuninck – Quick Step 1 ALAPHILIPPE Julian 2 CAPECCHI Eros 3 Tour de France 2019 –Tovább

2019. augusztus 3-9. Kapcsolódó bejegyzések Clasica San Sebastian 2019 – Rajtlista 2019. augusztus 3. szombat   Deceuninck – Quick Step 1 ALAPHILIPPE Julian 2 CAPECCHI Eros 3 Tour de France 2019 – Rajtlista Legutóbbi frissítés: 2019. július 6. 05:15 Team INEOS 1 THOMAS Geraint 2 BERNAL Egan 3 Gran Premio CittaTovább

2019. augusztus 3. szombat  Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – SurreyTovább

Legutóbbi frissítés: 2019. július 6. 05:15 Kapcsolódó bejegyzések Bányászlámpa-szekció -Tour de France 2019 – 20. szakasz – Sebastien Langeveld (Team EF1) Jól hajrázott Sebastian Langeveld (Team EF1) az utolsó helyért folytatott küzdelemben,ugyanis a 20. szakasz végére Tour de France 2019 – a versenyt feladók listája legutóbbi frissítés 2019. július 25.Tovább

2019.június 9. Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – Surrey Classic 2019Tovább

 AG2R La Mondiale FRANK Mathias LATOUR Pierre Astana Pro Team FRAILE Omar HOULE Hugo Bahrain Merida GARCÍA CORTINA Iván Education First Team Dimension Data KREUZIGER Roman Movistar Team Mitchelton-Scott TRENTIN Matteo Lotto Soudal NAESEN Lawrence BENOOT Tiesj Groupama – FDJ KÜNG Stefan  BORA – hansgrohe BODNAR Maciej SAGAN Peter DeceuninckTovább

2019. június 9-16. Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – Surrey ClassicTovább

2019. május 11-június 2. Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – SurreyTovább

2019. május 12-18. Kapcsolódó bejegyzések Gran Premio Citta di Lugano 2019 rajtlista 2019.június 9. (még nem 100%-osan végleges) Bahrain Merida 1 NIBALI Vincenzo 2 MOHORIČ Matej 3 Tour e Suisse 2019 – Rajtlista  AG2R La Mondiale FRANK Mathias LATOUR Pierre Astana Pro Team FRAILE Omar HOULE Hugo Bahrain Critérium duTovább

2019. április 30-május 5. Kapcsolódó bejegyzések A Tour de Romandie lehet a világbajnokság főpróbája A verseny első szakasza magában foglalja majd az őszi megmérettetés programját.  2020-ban Svájcban rendezik majd Tour de France 2019 – Rajtlista Legutóbbi frissítés: 2019. július 6. 05:15 Team INEOS 1 THOMAS Geraint 2 BERNAL Egan 3Tovább

2019. április 28. Kapcsolódó bejegyzések Tour e Suisse 2019 – Rajtlista  AG2R La Mondiale FRANK Mathias LATOUR Pierre Astana Pro Team FRAILE Omar HOULE Hugo Bahrain Critérium du Dauphiné 2019 – Rajtlista 2019. június 9-16. Lotto Soudal HAGEN Carl Fredrik LAMBRECHT Bjorg  AG2R La Mondiale BARDET Romain Giro d’Italia 2019Tovább

2019. április 24. Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – Surrey ClassicTovább

2019. április 22-26. Kapcsolódó bejegyzések Clasica San Sebastian 2019 – Rajtlista 2019. augusztus 3. szombat   Deceuninck – Quick Step 1 ALAPHILIPPE Julian 2 CAPECCHI Eros 3 Tour de France 2019 – Rajtlista Legutóbbi frissítés: 2019. július 6. 05:15 Team INEOS 1 THOMAS Geraint 2 BERNAL Egan 3 Gran Premio CittaTovább

2019. április 24. Kapcsolódó bejegyzések Visszatekintő 2019 : A nagy Alaphilippe – Fuglsang párharc A tavaszi szezon egyik nagy kettőse volt a Julian Alaphilippe (Deceuninck Quick Step) és Jakob Critérium du Dauphiné 2019 – Rajtlista 2019. június 9-16. Lotto Soudal HAGEN Carl Fredrik LAMBRECHT Bjorg  AG2R La Mondiale BARDET RomainTovább

2019. április 21. Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – Surrey ClassicTovább

2019. április 16-21. Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – Surrey ClassicTovább

2019. április 14. Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – Surrey ClassicTovább

2019. április 3. Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – Surrey ClassicTovább

2019. április 3-6. Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – Surrey ClassicTovább

2019. március 31. vasárnap Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – SurreyTovább

2019. március 10-17. Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – Surrey ClassicTovább

2019. március 9. Kapcsolódó bejegyzések Visszatekintő 2019 : A nagy Alaphilippe – Fuglsang párharc A tavaszi szezon egyik nagy kettőse volt a Julian Alaphilippe (Deceuninck Quick Step) és Jakob La Fleche Wallonne 2019 – rajtlista 2019. április 24. DECEUNINCK – QUICK-STEP (DQT)  1 ALAPHILIPPE Julian (Fra) 2 CAVAGNA Rémi (Fra)Tovább

2019. március 2. Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – Surrey ClassicTovább

2019. február 24-március 2. Kapcsolódó bejegyzések Liege-Bastogne-Liege 2019 – Rajtlista 2019. április 28. DECEUNINCK – QUICK-STEP (DQT)  1 ALAPHILIPPE Julian (Fra) 2 GILBERT Philippe (Bel) La Fleche Wallonne 2019 – rajtlista 2019. április 24. DECEUNINCK – QUICK-STEP (DQT)  1 ALAPHILIPPE Julian (Fra) 2 CAVAGNA Rémi (Fra) Tour of the AlpsTovább

2019. február 12-17. Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista 2019. október 5. szombat TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BRAMBILLA Prudential RideLondon – Surrey ClassicTovább

Kapcsolódó bejegyzések Il Lombardia 2019 – Rajtlista 2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL GP Bruno Beghelli 2019 – Rajtlista TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam 1 MOLLEMA Bauke (Ned) 2 BERNARD Julien (Fra) 3 CICCONE Tour de l’Eurométropole 2019 – Rajtlista 2019.Tovább