Eredmények: Vuelta a Burgos 2020- 2. szakasz

2. szakasz 
2020. július 29. szerda
Castrojeriz – Villadiego
(168 km)


1 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 3:55:38
2 Arnaud Démare (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
3 Sam Bennett (Irl) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
4 Matteo Trentin (Ita) CCC Team 0:00:00
5 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
6 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
7 Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling Team 0:00:00
8 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
9 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
10 Mikel Aristi Gardoki (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:00
11 Lionel Taminiaux (Bel) Bingoal – WB 0:00:00
12 Riccardo Minali (Ita) Nippo Delko Provence 0:00:00
13 Mark Cavendish (GBr) Bahrain – McLaren 0:00:00
14 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:00
15 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:00:00
16 Marco Canola (Ita) Gazprom – RusVelo 0:00:00
17 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama – FDJ 0:00:00
18 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 0:00:00
19 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:00
20 Baptiste Planckaert (Bel) Bingoal – WB 0:00:00
21 Rick Zabel (GER) Israel Start-Up Nation 0:00:00
22 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
23 Jon Irisarri Ricon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
24 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:00:00
25 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
26 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:00:00
27 Lennard Kämna (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
28 Urko Berrade Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
29 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:00:00
30 Richard Carapaz (Ecu) Team Ineos 0:00:00
31 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:00:00
32 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:00:00
33 Alejandro Ropero Molina (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:00
34 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:00:00
35 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:00:00
36 Mikel Landa Meana (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:00
37 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:00
38 Edward Dunbar (Irl) Team Ineos 0:00:00
39 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:00:00
40 Arjen Livyns (Bel) Bingoal – WB 0:00:00
41 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
42 David De La Cruz Melgarejo (Esp) UAE Team Emirates 0:00:00
43 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Burgos – BH 0:00:00
44 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
45 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos – BH 0:00:00
46 Eros Capecchi (Ita) Bahrain – McLaren 0:00:00
47 Sergei Chernetskii (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
48 Juan Felipe Osorio Arboleda (Col) Burgos – BH 0:00:00
49 Txomin Juaristi Arrieta (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:00
50 Enric Mas Nicolau (Esp) Movistar Team 0:00:00
51 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
52 Mauro Finetto (Ita) Nippo Delko Provence 0:00:00
53 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
54 Antonio Puppio (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:00
55 Jose Manuel Diaz Gallego (Esp) Nippo Delko Provence 0:00:00
56 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
57 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
58 Julen Irizar Laskurain (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:00
59 Alessandro Fancellu (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:00
60 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
61 Gotzon Martin Sanz (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:00
62 Delio Fernandez Cruz (Esp) Nippo Delko Provence 0:00:00
63 Carlos Rodriguez Cano (Esp) Team Ineos 0:00:00
64 Danilo Wyss (SUI) NTT Pro Cycling Team 0:00:00
65 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
66 Damiano Caruso (Ita) Bahrain – McLaren 0:00:00
67 João Almeida (Por) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
68 Miles Scotson (Aus) Groupama – FDJ 0:00:00
69 Roger Adria Oliveras (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
70 Eliot Lietaer (Bel) Bingoal – WB 0:00:00
71 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
72 Yuriy Natarov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
73 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
74 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:00
75 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
76 Andrea Bagioli (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
77 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
78 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
79 Louis Meintjes (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:00:00
80 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
81 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:00:00
82 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
83 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:00:00
84 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Team Ineos 0:00:00
85 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:00:00
86 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:00:00
87 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team 0:00:00
88 Ruben Fernandez (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:00
89 Ben Hermans (Bel) Israel Start-Up Nation 0:00:00
90 Daniel Navarro Garcia (Esp) Israel Start-Up Nation 0:00:00
91 Daniel Alejandro Mendez Noreña (Col) Equipo Kern Pharma 0:00:00
92 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
93 Nicholas Dlamini (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:00:00
94 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:00
95 Laurens Huys (Bel) Bingoal – WB 0:00:00
96 Matteo Fabbro (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
97 Patrick Bevin (NZl) CCC Team 0:00:00
98 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:00:00
99 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:00
100 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:00
101 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:00:00
102 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
103 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
104 Jelle Vanendert (Bel) Bingoal – WB 0:00:00
105 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:00:00
106 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama – FDJ 0:00:00
107 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – McLaren 0:00:00
108 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:00:00
109 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
110 Biniam Girmay Hailu (Eri) Nippo Delko Provence 0:00:29
111 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
112 Alex Aranburu Deba (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
113 Marco Haller (AUT) Bahrain – McLaren 0:00:39
114 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:45
115 Juan Pedro Lopez Perez (Esp) Trek – Segafredo 0:00:51
116 Kamil Malecki (Pol) CCC Team 0:00:51
117 Shane Archbold (NZl) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
118 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama – FDJ 0:00:55
119 Kamil Gradek (Pol) CCC Team 0:01:20
120 Filippo Ganna (Ita) Team Ineos 0:01:56
121 Emils Liepins (Lat) Trek – Segafredo 0:02:23
122 Martin Laas (Est) Bora – Hansgrohe 0:02:25
123 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:02:26
124 Charles Quarterman (GBr) Trek – Segafredo 0:02:27
125 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:02:27
126 Maximilian Walscheid (GER) NTT Pro Cycling Team 0:02:27
127 Enrique Sanz Unzue (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:00
128 Jose Antonio Garcia Martin (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:02:27
129 Márton Dina (Hun) Kometa – Xstra Cycling Team 0:02:27
130 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:02:27
131 Finn Fisher-Black (NZl) Team Jumbo – Visma 0:02:27
132 Ludovic Robeet (Bel) Bingoal – WB 0:02:27
133 Damiano Cima (Ita) Gazprom – RusVelo 0:02:27
134 Attila Valter (Hun) CCC Team 0:02:27
135 Jaume Sureda Morey (Esp) Burgos – BH 0:02:27
136 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:02:27
137 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:02:27
138 Ben O’Connor (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:02:48
139 Mulu Kinfe Hailemichael (Eth) Nippo Delko Provence 0:03:50
140 Joel Nicolau Beltran (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:06:07
141 Jon Agirre Egaña (Esp) Equipo Kern Pharma 0:06:07
142 Francisco Galvan Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:06:07
143 Benjamin Dyball (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:06:07
144 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:06:07
145 Alessandro Fedeli (Ita) Nippo Delko Provence 0:07:38
146 Angel Fuentes Paniego (Esp) Burgos – BH 0:07:38
147 Riccardo Verza (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:07:38

full list later

Kapcsolódó bejegyzések
Elővigyázatossági okokból nem álltak rajthoz a Vuelta a Burgoson. Omar Goldstein, az Israel Start-Up Nation
1. szakasz 2020. július 28. kedd Burgos - Burgos/Alto del Castillo (157 km / 143
Vuelta a Burgos  2020. július 28-augusztus 1. 1. szakasz 2020. július 28. kedd Burgos -
Vuelta a Burgos 2020. július 28-augusztus 1. TEAM INEOS (INS) 1 SOSA CUERVO Ivan Ramiro
5. szakasz 2020. február 9 vasárnap  Alès - Alès/Site de l'Ermitage (10,74 km, ITT) 1

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.